ZÁPAS
17.10.18 | 1. kolo | Adelina Baravi | Ilana Tetruashvili | 6-0, 6-0 | Ofakim | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Adelina Baravi | Ilana Tetruashvili | |
1. podání % | 27/43 (63%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/27 (70%) | 3/19 (16%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/30 (80%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 53/73 (73%) | 20/73 (27%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adelina Baravi | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Adelina Baravi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Adelina Baravi | 3-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Adelina Baravi | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Adelina Baravi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adelina Baravi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Adelina Baravi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Adelina Baravi | 5-0 | |
6-0 |
Rusko
14.09.99, 24 Let
14.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
13.02.00, 24 Let
13.02.00, 24 Let
Adelina Baravi vs. Ilana Tetruashvili - Vzájemné zápasy
17.10.18 | 1. kolo | Adelina Baravi | Ilana Tetruashvili | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Ofakim | tvrdý |
15.05.18 | 1. kolo | Adelina Baravi | Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Tiberias | tvrdý |
Adelina Baravi form & Ilana Tetruashvili form
Adelina Baravi - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - skreč | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Ilana Tetruashvili - poslední zápasy
Ofakim - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Shahar Biran | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Karolina Slabikowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Kondratowicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Inbar Cohen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuval Haggay | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Shaykis | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Claire Browning | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Ella Taylor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Gaya Solomon | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Talya Zandberg | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Michal Shoob | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alona Kruglov | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Avital Vulf | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Cohen | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Koral Koldobski | Koral Koldobski - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |