ZÁPAS
23.07.19 | kvalifik. | Adelina Baravi | Elisa Andrea Camerano | 4-1, - skreč | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
14.09.99, 24 Let
14.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
11.02.02, 22 Let
11.02.02, 22 Let
Adelina Baravi vs. Elisa Andrea Camerano - Vzájemné zápasy
23.07.19 | kvalifik. | Adelina Baravi | Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Adelina Baravi form & Elisa Andrea Camerano form
Adelina Baravi - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - skreč | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Elisa Andrea Camerano - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - skreč | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.22 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.22 čtvrtfinále | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detail zápasu |