Arantxa Rus - výsledky / program / statistiky

Arantxa Rus - výsledky / program / statistiky

Arantxa Rus
Jméno: Arantxa Rus
Země: Holandsko
Datum narození: 13.12.90, 29 Let
WTA žebříček: 70
TOP umístění v žebríčku: 61 (27.08.12, 101000 body)
Body: 869
Prémie: 1 438 899 $
Zápasů celkem: 852
Výhry: 532
Úspěšnost: 62.44 %

Arantxa Rus / program

nenalezen žádný zápas

Arantxa Rus / výsledky

07.03.20semifináleElina SvitolinaArantxa Rus6-0, 6-1 prohradetail zápasuMexico Monterrey tvrdý
06.03.20čtvrtfináleArantxa RusRebecca Peterson6-1, 6-1 výhradetail zápasu
05.03.202. koloArantxa RusLauren Davis7-5, 6-0 výhradetail zápasu
03.03.201. koloArantxa RusVarvara Flink4-3, Varvara Flink - skrečvýhradetail zápasu
24.02.201. koloNao HibinoArantxa Rus6-3, 6-1 prohradetail zápasuMexico Acapulco tvrdý
15.02.20semifináleLesya TsurenkoArantxa Rus7-5, 6-0 prohradetail zápasuEgypt W100 Cairo tvrdý
14.02.20čtvrtfináleArantxa RusKurumi Nara6-3, 6-0 výhradetail zápasu
13.02.202. koloArantxa RusAne Mintegi Del Olmo6-0, 6-1 výhradetail zápasu
12.02.201. koloArantxa RusDaria Snigur6-4, 6-3 výhradetail zápasu
08.02.20Aliaksandra SasnovichArantxa Rus0-6, 7-5, 6-2 prohradetail zápasuHolland Fed Cup antuka
07.02.20Aryna SabalenkaArantxa Rus6-2, 6-3 prohradetail zápasu
02.02.20fináleYsaline BonaventureArantxa Rus6-4, 7-63 prohradetail zápasuFrance W60 Andrezieux tvrdý I.
02.02.20semifináleArantxa RusNatalia Vikhlyantseva6-4, 7-5 výhradetail zápasu
31.01.20čtvrtfináleArantxa RusAnna-Lena Friedsam6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.01.202. koloArantxa RusRaluca Georgiana Serban6-1, 6-0 výhradetail zápasu
29.01.201. koloArantxa RusElena Gabriela Ruse4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
22.01.202. koloMadison KeysArantxa Rus7-63, 6-2 prohradetail zápasuAustralia Melbourne tvrdý
21.01.201. koloArantxa RusMagda Linette1-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.01.20kvalifik.Christina MchaleArantxa Rus6-4, 4-6, 6-3 prohradetail zápasuAustralia Hobart tvrdý
11.01.201. kolo kval.Arantxa RusAlexa Glatch6-3, 6-1 výhradetail zápasu
18.12.191. koloAna BogdanArantxa Rus7-5, 6-2 prohradetail zápasuFrance Limoges tvrdý I.
17.11.19fináleArantxa RusIrina Fetecau6-3, 6-2 výhradetail zápasuUSA W25 Orlando antuka
16.11.19semifináleArantxa RusStephanie Wagner6-3, 6-0 výhradetail zápasu
15.11.19čtvrtfináleArantxa RusClaire Liu7-61, 6-3 výhradetail zápasu
14.11.192. koloArantxa RusDasha Ivanova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
13.11.191. koloArantxa RusGabriela Talaba0-6, 6-2, 7-64 výhradetail zápasu
03.11.19fináleArantxa RusLaura-Ioana Paar6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasuLuxembourg W25 Petange tvrdý I.
02.11.19semifináleArantxa RusSofya Lansere6-3, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
01.11.19čtvrtfináleArantxa RusHarmony Tan6-3, 7-67 výhradetail zápasu
31.10.192. koloArantxa RusEleonora Molinaro6-2, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.191. koloArantxa RusYuliya Hatouka6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.10.19fináleArantxa RusPatricia Maria Tig6-4, 6-4 výhradetail zápasuSpain W25 Seville antuka
19.10.19semifináleArantxa RusJulia Grabher7-64, 6-4 výhradetail zápasu
18.10.19čtvrtfináleArantxa RusEva Guerrero Alvarez6-3, 7-5 výhradetail zápasu
17.10.192. koloArantxa RusAlexandra Cadantu6-1, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
16.10.191. koloArantxa RusMarie Benoit6-3, 6-0 výhradetail zápasu
06.10.191. kolo kval.Tamara KorpatschArantxa Rus6-3, 4-6, 6-3 prohradetail zápasuAustria Linz tvrdý I.
27.09.19čtvrtfináleMarta KostyukArantxa Rus6-4, 3-6, 6-0 prohradetail zápasuSpain W60+H Valencia antuka
26.09.192. koloArantxa RusDaria Mishina6-4, 6-3 výhradetail zápasu
25.09.191. koloArantxa RusEva Guerrero Alvarez6-4, 7-65 výhradetail zápasu
15.09.19fináleArantxa RusElisabetta Cocciaretto6-3, 6-75, 6-4 výhradetail zápasuItaly W25 Santa antuka
14.09.19semifináleArantxa RusAnastasiya Komardina6-3, 1-6, 7-5 výhradetail zápasu
13.09.19čtvrtfináleArantxa RusPolina Leykina7-65, 6-77, 7-67 výhradetail zápasu
13.09.192. koloArantxa RusIvonne Cavalle-Reimers6-1, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.191. koloArantxa RusJulia Payola7-5, 6-2 výhradetail zápasu
08.09.19fináleArantxa RusMarina Bassols Ribera6-2, 6-2 výhradetail zápasuSpain W25 Marbella antuka
07.09.19semifináleArantxa RusOlga Saez Larra6-1, 7-63 výhradetail zápasu
06.09.19čtvrtfináleArantxa RusOceane Dodin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
05.09.192. koloArantxa RusElina Avanesyan6-2, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
04.09.191. koloArantxa RusAngela Fita Boluda6-3, 6-3 výhradetail zápasu
<