ženy dvouhra tráva United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
16:00
3. kolo
Polona Hercog  
Simona Halep  
16:00
3. kolo
Jelena Ostapenko  
Ekaterina Alexandrova  
17:30
3. kolo
Anna-Lena Friedsam  
Kiki Bertens  
17:30
3. kolo
Aryna Sabalenka  
Caroline Wozniacki  
ženy dvouhra antuka Holland W15 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
15:30
1. kolo
Anouk Koevermans  
Anna Pribylova  
16:00
1. kolo
Sviatlana Pirazhenka  
Mylene Halemai  
16:00
1. kolo
Sem Wensveen  
Eva Vedder  
16:00
1. kolo
Margaux Orange  
Gabriella Da Silva Fick  
18:00
1. kolo
Annick Melgers  
Astrid Wanja Brune Olsen  
18:00
1. kolo
Suzan Lamens  
Verena Meliss  
18:00
1. kolo
Eline Audenaert  
Stephanie Judith Visscher  
ženy dvouhra antuka Hungary W15 Budapest sety 1 2 3 4 5
14:20
1. kolo
Izabela Gabriela Novac  
Denisa Hindova  
16:00
1. kolo
Luca Janosi  
Katarina Kuzmova (2001)  
16:20
1. kolo
Joanna Zawadzka  
Ana Makatsaria  
16:40
1. kolo
Fiona Ganz  
Adrienn Nagy  
17:00
1. kolo
Charlotte Roemer  
Linda Fruhvirtova  
17:30
1. kolo
Nika Radisic  
Seone Mendez  
18:30
1. kolo
Lisa Sabino  
Gabriela Duca  
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Madison Bourguignon  
Thaisa Grana Pedretti  
00:00
2. kolo
Layne Sleeth  
Salma Ewing  
16:30
1. kolo
Leolia Jeanjean  
Amy Zhu  
16:30
1. kolo
Isabelle Boulais  
Eduarda Piai  
16:30
1. kolo
Tiphanie Fiquet  
Sophia Whittle  
18:00
1. kolo
Lilian Poling  
Elle Christensen  
18:00
1. kolo
Gianna Pielet  
Brianna Tulloch  
18:00
1. kolo
Alisia Stephanie Manolescu  
Alyssa Tobita  
18:30
1. kolo
Amber Washington  
Darya Lebesheva  
19:30
1. kolo
Jessica Failla  
Yu Chen  
ženy dvouhra tvrdý Spain W15 Madrid sety 1 2 3 4 5
15:30
1. kolo
Jacqueline Cabaj Awad  
Justina Mikulskyte  
15:30
1. kolo
Gemma Lairon Navarro  
Vlada Ekshibarova  
15:50
1. kolo
Alba Rey Garcia  
Lucia Cortez Llorca  
17:00
1. kolo
Paige Mary Hourigan  
Alicia Herrero Linana  
17:00
1. kolo
Yuriko Miyazaki  
Christina Rosca  
17:00
1. kolo
Isabella Harvison  
Julia Terziyska  
ženy dvouhra antuka USA W15 Shreveport sety 1 2 3 4 5
17:30
1. kolo
Nastja Kolar  
Anna Makhorkina  
17:30
1. kolo
Alycia Parks  
Rachel Janssen  
17:30
1. kolo
Dylan Cline  
Alexa Graham  
18:30
1. kolo
Jerricka Boone  
Katya Townsend  
18:30
1. kolo
Gracie Epps  
Jacqueline Payne  
20:00
1. kolo
Alexandra Riley  
Vanessa Ong  
20:00
1. kolo
Vladica Babic  
Keisha R. Clousing  
20:00
1. kolo
Alessandra Crump  
Ariana Arseneault  
20:00
1. kolo
Peyton Stearns  
Emma Davis  
20:00
1. kolo
Jeanette Mireles  
Eleana Yu  
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Constance Sibille  
Maria Paulina Perez Garcia  
00:00
2. kolo
Doroteja Joksovic  
Nuria Brancaccio  
12:30
1. kolo
Fiona Codino  
Radhika Yadav  
17:00
1. kolo
Noelia Zeballos  
Yvonne Neuwirth  
ženy dvouhra antuka Germany W25 Darmstadt sety 1 2 3 4 5
16:00
1. kolo
Anastasiya Komardina  
Elizabeth Halbauer  
17:00
1. kolo
Jule Niemeier  
Manon Arcangioli  
18:30
1. kolo
Kathleen Kanev  
Yana Morderger  
19:00
1. kolo
Carmen Schultheiss  
Katharina Hobgarski  
ženy dvouhra antuka France W25 Perigueux sety 1 2 3 4 5
17:30
1. kolo
Mathilde Armitano  
Alice Rame  
17:30
1. kolo
Mallaurie Noel  
Melanie Stokke  
17:30
1. kolo
Manon Leonard  
Valeriya Strakhova  
18:00
1. kolo
Barbara Gatica  
Daniela Vismane  
19:00
1. kolo
Anna Danilina  
Marine Partaud  
19:00
1. kolo
Maelys Bougrat  
Audrey Albie  
ženy dvouhra antuka Italy W25 Tarvisio sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Miriam Bianca Bulgaru  
Dia Evtimova  
16:10
1. kolo
Lucrezia Stefanini  
Tena Lukas  
17:30
1. kolo
Greta Arn  
Nina Potocnik  
18:30
1. kolo
Chihiro Muramatsu  
Deborah Chiesa  
ženy dvouhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo kval.
Giulia Gatto-Monticone  
Xiyu Wang  
16:00
2. kolo kval.
Pemra Ozgen  
Ana Bogdan  
16:00
2. kolo kval.
Irina-Camelia Begu  
Oceane Dodin  
16:00
2. kolo kval.
Tereza Mrdeza  
Anna Kalinskaya  
16:00
2. kolo kval.
Ekaterine Gorgodze  
Arantxa Rus  
16:00
2. kolo kval.
Anna Zaja  
Beatriz Haddad Maia  
16:00
2. kolo kval.
Kristie Ahn  
Tamara Korpatsch  
16:00
2. kolo kval.
Isabella Shinikova  
Jana Cepelova  
16:00
2. kolo kval.
Ysaline Bonaventure  
Gabriella Taylor  
16:00
2. kolo kval.
Natalia Vikhlyantseva  
Antonia Lottner  
16:00
2. kolo kval.
Marie Bouzkova  
Anhelina Kalinina  
16:00
2. kolo kval.
Caroline Dolehide  
Tereza Martincova  
16:00
2. kolo kval.
Anna Blinkova  
Martina Di Giuseppe  
16:00
2. kolo kval.
Olga Danilovic  
Amandine Hesse  
16:00
2. kolo kval.
Caty McNally  
Priscilla Hon  
17:30
2. kolo kval.
Varvara Lepchenko  
Lesley Kerkhove  
17:30
2. kolo kval.
Misaki Doi  
Arina Rodionova  
17:30
2. kolo kval.
Christina Mchale  
Sabina Sharipova  
17:30
2. kolo kval.
Basak Eraydin  
Kaja Juvan  
17:30
2. kolo kval.
Ankita Raina  
Sabine Lisicki  
17:30
2. kolo kval.
Danielle Lao  
Danka Kovinic  
17:30
2. kolo kval.
Tereza Smitkova  
Yanina Wickmayer  
17:30
2. kolo kval.
Jessika Ponchet  
Varvara Flink  
17:30
2. kolo kval.
Fangzhou Liu  
Paula Badosa Gibert  
17:30
2. kolo kval.
Elena Gabriela Ruse  
Irina Maria Bara  
17:30
2. kolo kval.
Cristina Bucsa  
Samantha Murray  
17:30
2. kolo kval.
Kaylah Mcphee  
Liudmila Samsonova  
17:30
2. kolo kval.
Fanny Stollar  
Katarzyna Kawa  
17:30
2. kolo kval.
Elena Rybakina  
Richel Hogenkamp  
17:30
2. kolo kval.
En Shuo Liang  
Greetje Minnen  
17:30
2. kolo kval.
Cori Gauff  
Valentyna Ivakhnenko  
ženy čtyřhra tráva United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
18:30
čtvrtfinále
Simona Halep/Raluca Olaru  
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang  
19:00
1. kolo
Veronika Kudermetova/Jelena Ostapenko  
Nadiya Kichenok/Abigail Spears  
19:00
1. kolo
Aryna Sabalenka/Dayana Yastremska  
Samantha Stosur/Shuai Zhang