ženy dvouhra tvrdý China Guangzhou sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Ying-Ying Duan  
Saisai Zheng  
09:00
1. kolo
Anna Blinkova  
Sara Sorribes Tormo  
09:00
1. kolo
Katarina Zavatska  
Fiona Ferro  
10:00
1. kolo
Elina Svitolina  
Dalila Jakupovic  
10:30
1. kolo
Katerina Siniakova  
Elena Rybakina  
10:30
1. kolo
Sofia Kenin  
Laura Siegemund  
10:30
1. kolo
Tamara Zidansek  
Jasmine Paolini  
12:00
1. kolo
Andrea Petkovic  
Lesley Kerkhove  
12:00
1. kolo
Magdalena Frech  
Nina Stojanovic  
14:00
1. kolo
Shuai Peng  
Qiang Wang  
16:00
1. kolo
Kateryna Kozlova  
Shuai Zhang  
ženy dvouhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
08:00
1. kolo
Timea Babos  
Jelena Ostapenko  
08:00
1. kolo
Paula Badosa Gibert  
Jil Teichmann  
08:00
1. kolo
Karolina Muchova  
Alison Van Uytvanck  
09:30
1. kolo
Stefanie Voegele  
Ajla Tomljanovic  
09:30
1. kolo
Denisa Allertova  
Kirsten Flipkens  
09:30
1. kolo
Maria Sakkari  
Patricia Maria Tig  
ženy dvouhra tvrdý Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
07:00
1. kolo
Nao Hibino  
Varvara Flink  
08:30
1. kolo
Yulia Putintseva  
Petra Martic  
08:30
1. kolo
Donna Vekic  
Caroline Garcia  
09:30
1. kolo
Kristina Mladenovic  
Misaki Doi  
ženy dvouhra antuka China W15 Anning sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Ayaka Okuno  
Jiaxi Lu  
00:00
1. kolo
Eun Se Jang  
Qianqian Zhao  
00:00
1. kolo
Zhibek Kulambayeva  
Sowjanya Bavisetti  
00:00
1. kolo
Zhuoma Ni Ma  
Dan Ni Wang  
00:00
1. kolo
Jiaying He  
Ziyi Yang  
00:00
1. kolo
Wei Zheng  
Honoka Kobayashi  
00:00
1. kolo
Meiqi Guo  
Soha Sadiq  
00:00
1. kolo
Jiangxue Han  
Jiatian Qi  
07:00
1. kolo
Yuqi Sheng  
Siqi Cao  
07:00
1. kolo
Sakura Hondo  
Nikita Uberoi  
07:00
1. kolo
Hong Yi Cody Wong  
Wushuang Zheng  
07:00
1. kolo
Oleksandra Oliynykova  
Funa Kozaki  
09:00
1. kolo
Keyi Zhou  
Yexin Ma  
ženy dvouhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Manon Arcangioli  
Caroline Romeo  
00:00
1. kolo
Yukina Saigo  
Ida Jarlskog  
00:00
1. kolo
Olga Helmi  
Fanny Ostlund  
00:00
1. kolo
Julia Lovqvist  
Marianna Zakarlyuk  
00:00
1. kolo
Maria Timofeeva  
Joanne Zuger  
09:00
1. kolo
Emily Seibold  
Cemre Anil  
09:00
kvalifik.
Julita Saner  
Carola Cavelli  
09:00
kvalifik.
Alina Michalitsch  
Nika Shytkouskaya  
09:00
kvalifik.
Tuana Tinaztepe  
Darya Lavrichenko  
09:00
kvalifik.
Jantje Tilbuerger  
Doga Turkmen  
09:00
kvalifik.
Olivia Gram  
Anja Wildgruber  
10:00
1. kolo
Jacqueline Cabaj Awad  
Darja Suvirdjonkova  
10:00
1. kolo
Caijsa Wilda Hennemann  
Anita Husaric  
10:30
1. kolo
Rina Saigo  
Svenja Ochsner  
12:00
1. kolo
Eliessa Vanlangendonck  
Stacey Fung  
ženy dvouhra antuka Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Melisa Morales  
Jazmin Ortenzi  
00:00
1. kolo
Ivania Martinich  
Maria Lourdes Carle  
00:00
1. kolo
Lucia Zelenka  
Sofia Luini  
00:00
1. kolo
Victoria Ariadna Beccio  
Candela Bugnon  
00:00
1. kolo
Julieta Estable  
Paula Corbalan  
00:00
1. kolo
Guillermina Naya  
Eduarda Piai  
19:00
1. kolo
Eugenia Ganga  
Antonia Samudio  
19:00
1. kolo
Susan Doldan  
Catalina Pella  
19:00
1. kolo
Heydi Doldan  
Alexa Pitt  
20:30
1. kolo
Romina Ccuno  
Andrea Agostina Farulla Di Palma  
ženy dvouhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Margarita Lazareva  
Sem Wensveen  
00:00
1. kolo
Josephine Boualem  
Jasmin Jebawy  
00:00
1. kolo
Federica Prati  
Adesuwa Osabuohien  
00:00
1. kolo
Minami Akiyama  
Yasmina El Sayed  
00:00
1. kolo
Lamis Alhussein Abdel Aziz  
Anna Makhorkina  
00:00
1. kolo
Dominique Karregat  
Sathwika Sama  
00:00
1. kolo
Gloria Ceschi  
Zoziya Kardava  
00:00
1. kolo
Laura Mair  
Barbora Matusova  
00:00
1. kolo
Andjela Jocovic  
Anastasia Zolotareva  
00:00
1. kolo
Anastasia Piangerelli  
Bojana Marinkovic  
00:00
1. kolo
Aya El Sayed  
Hala Fouad  
10:00
kvalifik.
Tamara Bizhukova  
Jelena Kovac  
10:00
kvalifik.
Ema Vasic  
Irina Shchetinina  
10:00
kvalifik.
Nathalie Mokhtar  
Elisa Andrea Camerano  
11:30
kvalifik.
Nada Fouad  
Zeina Shaaban  
11:30
kvalifik.
Angelika Shapovalova  
Chiara Bordo  
11:30
kvalifik.
Dona Abo Habaga  
Hla El-Sakka  
ženy dvouhra antuka Spain W15 Melilla sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez  
Olga Parres Azcoitia  
00:00
1. kolo
Daria Mishina  
Noelia Bouzo Zanotti  
00:00
1. kolo
Anjana Suresh  
Angeles Moreno Barranquero  
00:00
1. kolo
Angela Fita Boluda  
Diana Maria Mihail  
00:00
1. kolo
Anne-Sophie Morandais  
Salma Loudili  
00:00
1. kolo
Nora Ayala Serra  
Vicky Van De Peer  
00:00
1. kolo
Carlota Martinez Cirez  
Daria Krasnova  
00:00
1. kolo
Anoushka Wooller  
Claudia Hoste Ferrer  
11:00
1. kolo
Gemma Lairon Navarro  
Carmen Garri Murcia  
11:00
1. kolo
Carmen Garcia Lavado  
Vasilisa Aponasenko  
12:30
1. kolo
Anna Powaska  
Alba Rey Garcia  
12:30
1. kolo
Ane Mintegi Del Olmo  
Estrella Cabeza-Candela  
15:00
1. kolo
Andrea Redondo Gutierrez  
Ali Collins  
15:00
1. kolo
Caitlyn Portela  
Meritxell Boix Molla  
ženy dvouhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Tamara Curovic  
Elizaveta Kuznetsova  
00:00
1. kolo
Angelina Zhuravleva  
Viktoriya Kanapatskaya  
00:00
1. kolo
Yasmina Karimjanova  
Viktoriia Kalinina  
00:00
1. kolo
Elina Avanesyan  
Mariia Tkacheva  
00:00
1. kolo
Yelizaveta Karlova  
Sofiia Likhacheva  
00:00
1. kolo
Margarita Ignatjeva  
Gozal Ainitdinova  
00:00
1. kolo
Zhanel Rustemova  
Adel Ismagulova  
00:00
1. kolo
Ekaterina Maklakova  
Yekaterina Dmitrichenko  
00:00
1. kolo
Tatyana Nikolenko  
Noel Saidenova  
06:00
kvalifik.
Arina Petrova  
Nasty Surkova  
06:00
kvalifik.
Anastasia Veselova  
Nasiba Espolova  
06:00
kvalifik.
Gulsina Khalimullina  
Diyora Alzhanova  
06:00
kvalifik.
Sofia Sokhetskaya  
Shakhzoda Asimova  
06:00
kvalifik.
Alisa Kummel  
Kristina Mayer  
06:00
kvalifik.
Sofiya Chursina  
Kamilia Shailina  
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Louise Brunskog  
Chiraz Bechri  
00:00
1. kolo
Martina Colmegna  
Anna Ustinoff  
00:00
1. kolo
Eline Audenaert  
Noelia Zeballos  
00:00
1. kolo
Anna Popescu  
Sarah Mueller  
00:00
1. kolo
Brittany Collens  
Chelsea Vanhoutte  
00:00
1. kolo
Likhitha Kalava  
Alice Amendola  
10:30
1. kolo
Maria Herazo Gonzalez  
Nicole Poj  
10:30
1. kolo
Diana Chehoudi  
Jennifer Luikham  
10:30
1. kolo
Luna Meers  
Natalia Siedliska  
10:30
1. kolo
Alessandra Simone  
Humera Begum Shaik  
12:00
1. kolo
Giorgia Pinto  
Daniella Dimitrova  
12:00
1. kolo
Katharina Hering  
Bhuvana Kalva  
12:00
1. kolo
Francesca Dell'Edera  
Anouk Koevermans  
12:00
1. kolo
Niditra Rajmohan  
Alice Gillan  
14:00
1. kolo
Perla Nieuwboer  
Alice Viglianisi  
14:00
1. kolo
Anfisa Danilchenko  
Nadia Echeverria Alam  
ženy dvouhra antuka Romania W25 Arad sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Andreea Mitu  
Gaia Sanesi  
00:00
1. kolo
Basak Eraydin  
Oana Gavrila  
00:00
1. kolo
Irene Burillo Escorihuela  
Laura Schaeder  
00:00
1. kolo
Andreea Rosca  
Anda Ghinga  
00:00
1. kolo
Anna Bondar  
Nicoleta Dascalu  
00:00
1. kolo
Panna Udvardy  
Andreea Prisacariu  
10:00
kvalifik.
Cindy Burger  
Emiliana Arango  
10:00
kvalifik.
Melanie Stokke  
Federica Arcidiacono  
10:00
kvalifik.
Oksana Selekhmeteva  
Nuria Brancaccio  
10:30
kvalifik.
Cristina Dinu  
Dorka Drahota Szabo  
10:30
kvalifik.
Alba Carrillo Marin  
Anhzelika Isaeva  
10:30
kvalifik.
Lara Escauriza  
Gabriela Nicole Tatarus  
12:00
1. kolo
Valeriya Strakhova  
Dejana Radanovic  
12:00
1. kolo
Nadia Podoroska  
Lina Gjorcheska  
12:00
1. kolo
Lea Boskovic  
Ylona-Georgiana Ghioroaie  
ženy dvouhra tvrdý Australia W25 Cairns sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Asia Muhammad  
Alexandra Bozovic  
00:00
1. kolo
Mai Minokoshi  
Olivia Rogowska  
00:00
1. kolo
Masa Jovanovic  
Chieh-Yu Hsu  
00:00
1. kolo
Magali Kempen  
Zuzana Zlochova  
00:00
1. kolo
Paige Mary Hourigan  
Noa Liauw A Fong  
00:00
1. kolo
Risa Ushijima  
Amber Marshall  
00:00
1. kolo
Maddison Inglis  
Gabriella Da Silva Fick  
00:00
1. kolo
Tereza Mihalikova  
Isabella Bozicevic  
08:00
1. kolo
Nagi Hanatani  
Yui Chikaraishi  
08:00
1. kolo
Olivia Symons  
Alexandra Osborne  
ženy dvouhra antuka Montenegro W25 Podgorica sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Melanie Klaffner  
Dea Herdzelas  
00:00
1. kolo
Ani Amiraghyan  
Marie Benoit  
00:00
1. kolo
Tena Lukas  
Olga Doroshina  
00:00
1. kolo
Romy Koelzer  
Monika Kilnarova  
00:00
1. kolo
Katharina Gerlach  
Ipek Oz  
00:00
1. kolo
Anastasia Detiuc  
Mariam Dalakishvili  
00:00
1. kolo
Draginja Vukovic  
Silvia Njiric  
00:00
1. kolo
Nika Radisic  
Valentini Grammatikopoulou  
11:00
1. kolo
Barbara Haas  
Veronika Erjavec  
11:00
1. kolo
Julia Grabher  
Nefisa Berberovic  
11:00
1. kolo
Manca Pislak  
Amina Anshba  
11:30
1. kolo
Vivien Juhaszova  
Chantal Skamlova  
11:30
1. kolo
Oana Georgeta Simion  
Raluca Georgiana Serban  
11:30
1. kolo
Jana Bojovic  
Magdalena Stoilkovska  
13:00
1. kolo
Vanda Lukacs  
Suzan Lamens  
13:00
1. kolo
Laura Radakovic  
Marina Melnikova  
ženy dvouhra tvrdý United Kingdom W25 Roehampton sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Nuria Parrizas-Diaz  
Julia Terziyska  
11:00
1. kolo
Pemra Ozgen  
Katy Dunne  
11:00
1. kolo
Maria Sanchez  
Emily Appleton  
11:00
1. kolo
Sarah Beth Grey  
Laura-Ioana Paar  
11:00
1. kolo
Leonie Kung  
Katharina Hobgarski  
11:00
1. kolo
Emilie Lindh Gallagher  
Susan Bandecchi  
11:30
1. kolo
Sarah-Rebecca Sekulic  
Gabriella Taylor  
13:00
1. kolo
Yuriko Miyazaki  
Jodie Anna Burrage  
ženy dvouhra antuka Italy W25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
14:00
kvalifik.
Polina Leykina  
Eva Vedder  
15:30
kvalifik.
Julyette Steur  
Lisa Ponomar  
17:00
kvalifik.
Lisa Sabino  
Shuo Feng  
17:00
kvalifik.
Tatiana Pieri  
Giorgia Marchetti  
17:00
kvalifik.
Alina Charaeva  
Linnea Malmqvist  
17:00
kvalifik.
Lisa Pigato  
Lexie Stevens  
ženy dvouhra antuka France W60+H Saint Malo sety 1 2 3 4 5
10:00
kvalifik.
Eva Guerrero Alvarez  
Lucia Cortez Llorca  
10:00
kvalifik.
Guiomar Zuleta De Reales  
Ioana Loredana Rosca  
11:00
kvalifik.
Audrey Albie  
Irys Ekani  
11:30
kvalifik.
Stephanie Wagner  
Yana Morderger  
11:30
kvalifik.
Margot Yerolymos  
Marine Partaud  
12:30
1. kolo
Amandine Hesse  
Dalma Galfi  
13:00
kvalifik.
Daniela Seguel  
Justina Mikulskyte  
13:00
kvalifik.
Eleonora Molinaro  
Jade Suvrijn  
14:00
kvalifik.
Mari Osaka  
Lucie Wargnier  
17:30
1. kolo
Tamara Korpatsch  
Irina Maria Bara  
ženy čtyřhra tvrdý China Guangzhou sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Xinyu Jiang/Qianhui Tang  
Arina Rodionova/Yanina Wickmayer  
14:00
1. kolo
Jia-Jing Lu/Fang Ying Xun  
Marie Bouzkova/Tamara Zidansek  
14:00
1. kolo
Aleksandra Krunic/Lidziya Marozava  
Natela Dzalamidze/Elena Rybakina  
ženy čtyřhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
10:30
1. kolo
Su Jeong Jang/Na-Ri Kim  
Irina-Camelia Begu/Margarita Gasparyan  
10:30
1. kolo
Valeria Savinykh/Eden Silva  
Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova  
10:30
1. kolo
Timea Bacsinszky/Ingrid Neel  
Lara Arruabarrena/Tatjana Maria  
ženy čtyřhra tvrdý Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
07:00
1. kolo
Monique Adamczak/Xinyun Han  
Hao-Ching Chan/Latisha Chan  
10:00
1. kolo
Shuko Aoyama/Ena Shibahara  
Darija Jurak/Katarina Srebotnik