muži dvouhra antuka France France F14 (Uriage) sety 1 2 3 4 5
18:10
2. kolo
Maxime Mora [q]  
Florent Diep [2]  
muži dvouhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
18:30
2. kolo
Bradley Klahn [5]  
Yunseong Chung [q]  
muži dvouhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
19:00
2. kolo
Marcel Granollers  
Gilles Muller [6]  
21:00
2. kolo
Dudi Sela  
Ivo Karlovic  
21:00
2. kolo
Steve Johnson [3]  
Christian Harrison [WC]  
21:00
2. kolo
Denis Kudla [8]  
Ramkumar Ramanathan  
21:00
2. kolo
Vasek Pospisil  
Mischa Zverev [2]  
muži dvouhra antuka Italy Italy F19 (Gubbio) sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Walter Trusendi  
Mircea-Alexandru Jecan  
00:00
2. kolo
Alexander Weis  
Mirko Cutuli [WC]  
muži dvouhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
19:00
2. kolo
Albert Ramos-Vinolas [5]  
Dusan Lajovic  
20:00
2. kolo
Guido Pella  
Aljaz Bedene  
muži dvouhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
19:00
2. kolo
Johan Sebastien Tatlot  
Daniel Elahi Galan [8]  
21:00
2. kolo
Luca Vanni [3]  
Jacopo Berrettini [WC]  
muži dvouhra tvrdý USA USA F19b (Iowa sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Collin Altamirano [3]  
Bernardo Saraiva  
18:30
1. kolo
Alec Adamson [q]  
Petros Chrysochos [4]  
18:40
1. kolo
Felix Corwin [q]  
Aleksandar Kovacevic [q]  
18:40
1. kolo
Jacob Dunbar  
Nick Chappell  
19:00
1. kolo
Piotr Smietana [WC]  
Strong Kirchheimer [8]  
20:10
1. kolo
Lloyd Glasspool [6]  
Roy Smith [q]  
20:10
1. kolo
Jonathan Gray [7]  
Alexander Brown [q]  
20:30
1. kolo
Evgeny Karlovskiy [1]  
Aziz Dougaz  
ženy dvouhra tvrdý USA Berkeley sety 1 2 3 4 5
20:00
1. kolo
Emiliana Arango  
Kristie Ahn  
21:30
1. kolo
Sofia Kenin  
Haruna Arakawa  
22:00
1. kolo
Lorraine M. Guillermo  
Maegan Manasse  
22:00
1. kolo
Ashley Lahey  
Emina Bektas  
22:00
1. kolo
Connie Ma  
Mayo Hibi  
23:30
1. kolo
Tara Moore  
Danielle Lao  
23:30
1. kolo
Grace Min  
Ashley Kratzer  
23:30
1. kolo
Jovana Jaksic  
Nicole Gibbs  
23:30
1. kolo
Jamie Loeb  
Asia Muhammad  
23:30
1. kolo
Kimberly Birrell  
Maria Sanchez  
ženy dvouhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
20:30
2. kolo
Anastasija Sevastova  
Arantxa Rus  
ženy dvouhra antuka Germany Darmstadt sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Martina Colmegna  
Iva Primorac  
00:00
2. kolo
Mina Hodzic  
Pemra Ozgen  
ženy dvouhra koberec Spain Don Benito sety 1 2 3 4 5
19:30
2. kolo
Andrea Lazaro Garcia  
Alba Carrillo Marin  
ženy dvouhra tvrdý Canada Gatineau sety 1 2 3 4 5
18:00
2. kolo
Alicia Barnett  
Olivia Rogowska  
ženy dvouhra koberec Italy Imola sety 1 2 3 4 5
20:50
2. kolo
Sherazad Reix  
Greetje Minnen  
22:20
2. kolo
Liudmila Samsonova  
Susan Bandecchi  
ženy dvouhra antuka Czech Republic Olomouc sety 1 2 3 4 5
11:10
1. kolo
Anna Zaja  
Anastasia Zarycka  
ženy dvouhra antuka Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
17:30
2. kolo
Bettina Pirker  
Tereza Koplova  
muži čtyřhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
19:40
čtvrtfinále
Bradley Mousley/Matt Reid [1]  
Hunter Johnson/Yates Johnson  
20:00
1. kolo
Darian King/Peter Polansky [4]  
Liam Broady/Joris De Loore  
21:00
1. kolo
Laurynas Grigelis/Edan Leshem  
Justin Boulais/Pavel Krainik [WC]  
22:20
1. kolo
Mitchell Krueger/Alex Lawson  
Lucas Miedler/Maximilian Neuchrist [3]  
muži čtyřhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
21:00
1. kolo
Lleyton Hewitt/Jordan Thompson [WC]  
Jonathan Erlich/Artem Sitak  
muži čtyřhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
21:00
1. kolo
Santiago Gonzalez/Joao Sousa  
Antonio Sancic/Andrei Vasilevski [3]  
22:00
1. kolo
Dominic Inglot/Franko Skugor [1]  
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn  
muži čtyřhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
18:30
čtvrtfinále
Andrea Collarini/Juan Pablo Varillas  
Sergio Galdos/Federico Zeballos [2]  
20:00
čtvrtfinále
Tomislav Brkic/Ante Pavic [4]  
Joao Domingues/Nikola Milojevic  
ženy čtyřhra antuka Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
19:00
1. kolo
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk  
Tamara Korpatsch/Diana Marcinkevica