muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Dimitriy Voronin [3]  
Cengiz Aksu  
00:00
1. kolo
Alexander Ovcharov [WC]  
Mert Naci Turker  
muži dvouhra antuka Romania M15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Bogdan Ionut Apostol [7]  
Dragos Nicolae Madaras  
00:00
1. kolo
Bogdan Borza  
Nicolae Frunza [5]  
00:00
1. kolo
Matheus Pucinelle De Almeida [JR]  
Dan Alexandru Tomescu  
muži dvouhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Alejandro Mendoza  
Milledge Cossu [WC]  
00:00
1. kolo
Juan Sebastian Gomez [q]  
Harrison Adams [2]  
00:00
1. kolo
Alejandro Gomez [4]  
Alexander Cozbinov [q]  
00:00
1. kolo
Wilfredo Gonzalez [q]  
Arklon Huertas Del Pino  
00:00
1. kolo
Martin Redlicki [1]  
Jorge Brian Panta Herreros  
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Andres Artunedo Martinavarr [1]  
Marek Jaloviec  
00:00
1. kolo
Robin Stanek  
Altug Celikbilek [2]  
00:00
1. kolo
Ioannis Stergiou [WC]  
Markos Kalovelonis  
00:00
1. kolo
Michail Pervolarakis  
Nikolaj Katic [WC]  
muži dvouhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Tomislav Jotovski  
Jake Hersey [q]  
00:00
1. kolo
Ricardo Rodriguez-Pace [4]  
Aziz Ouakaa  
00:00
1. kolo
Andre Gaspar Murta [q]  
Luca Giacomini [2]  
00:00
1. kolo
Skander Mansouri [1WC]  
Francesco Liucci [q]  
muži dvouhra antuka Spain M25 Vic sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Federico Zeballos [IR]  
Jordi Samper-Montana [6]  
00:00
1. kolo
Hernan Casanova [IR]  
Javier Barranco Cosano [5]  
muži dvouhra antuka Czech Republic M25+H Jablonec Nad sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Tobias Simon [7]  
Peter Heller [IR]  
00:00
1. kolo
Fabien Reboul [IR]  
Lucas Gerch  
ženy dvouhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
19:00
2. kolo
Fiona Ferro  
Qiang Wang  
19:10
1. kolo
Diana Marcinkevica  
Daria Gavrilova  
20:30
2. kolo
Laura Siegemund  
Aryna Sabalenka  
20:30
2. kolo
Astra Sharma  
Monica Puig  
20:30
2. kolo
Dayana Yastremska  
Samantha Stosur  
ženy dvouhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
19:00
1. kolo
Svetlana Kuznetsova  
Johanna Larsson  
20:00
1. kolo
Mandy Minella  
Katerina Siniakova  
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Dasha Ivanova  
Nika Radisic  
00:00
1. kolo
Seone Mendez  
Mariana Drazic  
09:10
kvalifik.
Paulina Milosavljevic  
Andjela Jocovic  
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Patricia Maria Tig  
Zoe Gwen Scandalis  
00:00
1. kolo
Andrea Renee Villarreal  
Eduarda Piai  
00:00
1. kolo
Laetitia Pulchartova  
Amber Washington  
00:00
1. kolo
Alisia Stephanie Manolescu  
Tanysha Dissanayake  
00:00
1. kolo
Elle Christensen  
Tiphanie Fiquet  
ženy dvouhra koberec Portugal W15 Cantanhede sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Noelia Zeballos  
Diana Martynov  
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Anhzelika Isaeva  
Fanny Ostlund  
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Sofia Dmitrieva  
Angela Fita Boluda  
00:00
1. kolo
Szabina Szlavikovics  
Jelena Stojanovic  
00:00
1. kolo
Lara Panfilov  
Barbara Gatica  
ženy dvouhra tvrdý I. Trinidad W15 Tacarigua sety 1 2 3 4 5
21:30
1. kolo
Akilah James  
Zoe Hitt  
21:40
1. kolo
Paulina Jastrzebska  
Sabastiani Leon  
ženy dvouhra antuka Italy W25 Caserta sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Nuria Parrizas-Diaz  
Gabriela Talaba  
00:00
1. kolo
Anna Danilina  
Sofya Lansere  
00:00
1. kolo
Caroline Werner  
Victoria Kan  
00:00
1. kolo
Dalma Galfi  
Monika Kilnarova  
00:00
1. kolo
Lucia Bronzetti  
Martina Biagianti  
00:00
1. kolo
Lara Salden  
Jaimee Fourlis  
00:00
1. kolo
Marina Bassols Ribera  
Jessica Pieri  
ženy dvouhra tvrdý Izrael W25 Jerusalem sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Verena Meliss  
Daniela Vismane  
00:00
1. kolo
Lina Glushko  
Deniz Khazaniuk  
00:00
1. kolo
Jodie Anna Burrage  
Emily Webley-Smith  
00:00
kvalifik.
Daniela Vismane  
Yarden Akler  
00:00
1. kolo
Nicole Nadel  
Tereza Mihalikova  
ženy dvouhra tvrdý Thailand W25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Aleksandrina Naydenova  
Ho Ching Wu  
ženy dvouhra tvrdý Singapore W25 Singapore sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Sowjanya Bavisetti  
Nastja Kolar  
ženy čtyřhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Ying-Ying Duan/Xinyun Han  
Yafan Wang/Saisai Zheng  
18:00
1. kolo
Tatjana Maria/Pauline Parmentier  
Miyu Kato/Storm Sanders  
ženy čtyřhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
15:40
1. kolo
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik  
Katharina Hobgarski/Jule Niemeier  
18:00
1. kolo
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu  
Cornelia Lister/Renata Voracova  
19:00
1. kolo
Luisa Stefani/Nina Stojanovic  
Akgul Amanmuradova/Valentyna Ivakhnenko  
19:30
1. kolo
Sharon Fichman/Nicole Melichar  
Andreea Mitu/Alexandra Panova