Australia Australia F4 (Alice / muži dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
02:30
čtvrtfinále
Michael Look  
Bradley Mousley [2]  
02:30
čtvrtfinále
Daniel Nolan [4]  
Scott Puodziunas  
04:20
čtvrtfinále
Maverick Banes [1]  
Andrew Harris [5]  
04:50
čtvrtfinále
Blake Ellis [8]  
Harry Bourchier [3]  
Bolivia Bolivia F1 (La / muži dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo
Gonzalo Escobar [1]  
Nicolas Alberto Arreche [PR]  
16:00
2. kolo
Alejandro Mendoza  
Juan Ignacio Galarza [3]  
16:00
2. kolo
Mauricio Echazu [8]  
Daniel Mora [q]  
16:00
čtvrtfinále
Jorge Brian Panta Herreros  
Federico Zeballos [2]  
Canada Canada F8 (Niagara) / muži dvouhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo
Junior A. Ore [q]  
Alejandro Tabilo [5]  
16:00
2. kolo
Samuel Monette [8]  
Alafia Ayeni [q]  
16:00
2. kolo
Jack Murray [q]  
Gary Kushnirovich  
17:30
2. kolo
Sam Barry [1]  
Alexander Knight [q]  
17:30
2. kolo
Pavel Krainik  
Harrison Adams  
17:30
2. kolo
Nicholas S. Hu [6]  
David Volfson  
19:00
2. kolo
Adam El Mihdawy [3]  
Benjamin Sigouin  
19:00
2. kolo
Washi Gervais [q]  
Dennis Nevolo [2]  
USA Columbus Challenger / muži dvouhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
18:00
2. kolo
Frank Dancevic [PR]  
Daniel Elahi Galan  
18:00
2. kolo
Austin Krajicek  
Dennis Novikov [7]  
19:20
2. kolo
Evan King  
Jose Hernandez-Fernandez  
19:20
2. kolo
Filip Peliwo  
Ramkumar Ramanathan [2]  
Egypt Egypt F26 (Sharm / muži dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
17:00
2. kolo
Francesco Vilardo [6]  
Alexis Klegou  
17:00
2. kolo
David Perez Sanz [3]  
Leny Mitjana  
17:00
2. kolo
Franco Feitt  
Scott Griekspoor [4]  
18:30
2. kolo
Issam Haitham Taweel  
Patrik Nema [7]  
18:30
2. kolo
Ivan Krivic [WC]  
Tomas Papik [2]  
18:30
2. kolo
Manuel Bellutti [q]  
Lukas Klein [8]  
18:30
2. kolo
Marek Gengel [5]  
Maxence Broville  
France France F20 (Plaisir) / muži dvouhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
10:00
čtvrtfinále
Antoine Hoang [6]  
Albano Olivetti [2]  
11:00
2. kolo
Constant Lestienne [4WC]  
Paul Cayre [q]  
12:00
2. kolo
Maxime Authom [5]  
Mick Lescure  
12:30
2. kolo
Tristan Lamasine [1]  
Igor Sijsling [q]  
13:30
2. kolo
Manuel Guinard [q]  
Hubert Hurkacz [8]  
14:00
2. kolo
Adrien Bossel  
Constantin Bittoun Kouzmine [q]  
17:00
2. kolo
Niels Lootsma  
Geoffrey Blancaneaux [3WC]  
United Kingdom Great Britain F5 / muži dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:00
čtvrtfinále
Michal Konecny [1]  
Jonathan Kanar [7]  
11:00
čtvrtfinále
Neil Pauffley [8]  
Lucas Catarina [2]  
11:00
čtvrtfinále
Lloyd Glasspool [3]  
Richard Gabb  
12:30
čtvrtfinále
Romain Bauvy  
Tom Farquharson  
India India F9 (Coimbatore) / muži dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
06:30
čtvrtfinále
Sasi Kumar Mukund [1]  
Cameron Silverman [5]  
06:40
čtvrtfinále
Jui-Chen Hung [8]  
Cing-Yang Meng  
06:40
čtvrtfinále
Arjun Kadhe [q]  
Colin Van Beem [2]  
08:00
čtvrtfinále
Clement Larriere  
Aryan Goveas [7]  
Italy Italy F30 (Santa / muži dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
15:00
čtvrtfinále
Lorenzo Sonego [7]  
Miomir Kecmanovic [2]  
16:30
čtvrtfinále
Wilson Leite [q]  
Cristian Carli  
16:30
čtvrtfinále
Paul Woerner  
Andrea Basso [4]  
16:30
čtvrtfinále
Andrea Pellegrino  
Maxime Chazal [6]  
Turkey Izmir Challenger / muži dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Sergiy Stakhovsky [3]  
Illya Marchenko  
11:00
2. kolo
Altug Celikbilek [WC]  
Sadio Doumbia  
12:20
2. kolo
Karim-Mohamed Maamoun  
Aleksandr Nedovesov  
12:20
2. kolo
Lucas Miedler [q]  
Luca Vanni [5]  
Kazakhstan Kazakhstan F6 (Shymkent) / muži dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
06:00
čtvrtfinále
Kimmer Coppejans [3]  
Tomislav Brkic [5]  
07:00
čtvrtfinále
Vladyslav Manafov [6]  
Marco Trungelliti [2]  
07:30
čtvrtfinále
Khumoun Sultanov  
Ilya Vasilyev  
07:30
čtvrtfinále
Djurabeck Karimov [q]  
Enrique Lopez-Perez [4]  
France Metz / muži dvouhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Denis Istomin  
Yannick Maden [LL]  
12:00
2. kolo
Nikoloz Basilashvili  
Gilles Muller [4]  
14:00
2. kolo
Kenny de Schepper [LL]  
Nicolas Mahut [WC]  
14:00
2. kolo
Henri Laaksonen  
Mischa Zverev [5]  
16:00
2. kolo
Benoit Paire [7]  
Marcel Granollers  
18:00
2. kolo
Lucas Pouille [3]  
Marius Copil  
20:00
2. kolo
Nicolas Almagro  
David Goffin [2]  
Portugal Portugal F19 (Castelo / muži dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Jaime Pulgar-Garcia [7PR]  
Luis Faria  
12:00
2. kolo
Joao Monteiro [1]  
Hugo Voljacques  
12:00
2. kolo
Nuno Deus [6]  
Ivan Marrero Curbelo [q]  
13:30
2. kolo
Frederico Gil [3]  
Patrick Mayer (GER) [LL]  
13:30
2. kolo
Darko Jandric  
Francisco Cabral [8]  
13:30
2. kolo
Tiago Cacao  
Carlos Gomez-Herrera [2]  
15:00
2. kolo
Miguel Semedo  
Andres Artunedo Martinavarr [5]  
15:00
2. kolo
Daniel Rodrigues [WC]  
Pablo Vivero Gonzalez [4]  
Romania Sibiu Challenger / muži dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo
Jan Satral  
Stefano Napolitano  
10:00
2. kolo
Cedrik-Marcel Stebe [1]  
Inigo Cervantes  
11:50
2. kolo
Matteo Donati [q]  
Maximilian Marterer [5]  
13:30
2. kolo
Roberto Carballes Baena [4]  
Casper Ruud  
Spain Spain F30 (Madrid) / muži dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Sergio Martos Gornes  
Roberto Marcora [PR]  
10:30
2. kolo
Christopher Heyman  
Corentin Moutet [2]  
10:30
2. kolo
Pedro Martinez Portero [1q]  
Albert Alcaraz Ivorra  
10:30
2. kolo
Alberto Colas Sanchez [WC]  
Guillermo Olaso [q]  
12:00
2. kolo
Yannick Vandenbulcke [8]  
Miguel Semmler  
12:00
2. kolo
Raul Brancaccio  
Viktor Durasovic  
13:00
2. kolo
Sergio Gutierrez-Ferrol  
Daniel Munoz-De La Nava [7WC]  
13:00
2. kolo
Jordan Correia Passos Do Carmo  
Javier Marti [3]  
Russia St. Petersburg / muži dvouhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Guido Pella  
Viktor Troicki [7]  
14:00
2. kolo
Richard Berankis [PR]  
Philipp Kohlschreiber [5]  
14:00
2. kolo
Jan-Lennard Struff [8]  
Thomas Fabbiano  
16:00
2. kolo
Fabio Fognini [3]  
Mikhail Youzhny  
18:00
2. kolo
Joao Sousa  
Jo-Wilfried Tsonga [2WC]  
Tunisia Tunisia F27 (Hammamet) / muži dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Dejan Katic  
Alexis Musialek [2]  
10:30
2. kolo
Laurent Rochette  
Luca Giacomini [SE]  
10:30
2. kolo
Louis Chaix  
Baptiste Crepatte [3]  
12:00
2. kolo
Frederico Ferreira Silva [1]  
Francesco Ferrari  
12:00
2. kolo
Filippo Baldi [8]  
Rudolf Molleker  
12:00
2. kolo
Marco Miceli [q]  
Louis Wessels [7]  
13:30
2. kolo
Romain Barbosa [5]  
Alessandro Luisi  
Turkey Turkey F35 (Antalya) / muži dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:30
2. kolo
Omar Giacalone  
Dennis Novak [2]  
09:30
2. kolo
Renta Tokuda [8]  
Rimpei Kawakami [q]  
09:30
2. kolo
Ryota Tanuma  
Johann Willems  
09:30
2. kolo
Maxime Pauwels [q]  
Mate Delic [5]  
11:00
2. kolo
Ken Onishi  
Kevin Kaczynski [q]  
13:30
2. kolo
Germain Gigounon [7]  
Alexandar Lazarov [q]  
13:30
2. kolo
Julien Cagnina [1]  
Aleksei Khomich [WC]  
13:30
2. kolo
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [q]  
Dragos Dima [4]  
USA USA F31 (Laguna / muži dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
19:00
1. kolo
Greg Jones  
Conor Berg [q]  
19:00
2. kolo
Takanyi Garanganga [1]  
Jenson Brooksby [WC]  
19:00
2. kolo
Ryan Shane [4]  
Igor Ribeiro Marcondes  
19:00
2. kolo
Guilherme Wojciechowski Osorio [q]  
Tom Fawcett [WC]  
20:30
2. kolo
Trevor Allen Johnson [q]  
Ronnie Schneider  
22:00
2. kolo
Henry Craig [SE]  
Sam Riffice  
22:00
2. kolo
Gianni Ross [q]  
Collin Altamirano  
USA Albuquerque / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
18:00
2. kolo
Sanaz Marand  
Marina Erakovic  
18:00
2. kolo
Tara Moore  
Amanda Rodgers  
18:00
2. kolo
Sophie Chang  
Quinn Gleason  
19:30
2. kolo
Jovana Jaksic  
Amra Sadikovic  
19:30
2. kolo
Sabrina Santamaria  
Emina Bektas  
20:30
2. kolo
Maria Sanchez  
Cristiana Ferrando  
21:00
2. kolo
Sesil Karatantcheva  
Megan Mccray  
22:00
2. kolo
Sherazad Reix  
Carol Zhao  
Turkey Antalya / ženy dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:30
2. kolo
Eduarda Piai  
Carolina M. Alves  
09:30
2. kolo
Tayisiya Morderger  
Andreea Ghitescu  
09:30
2. kolo
Erika Drozd Pereira  
Amina Anshba  
09:30
2. kolo
Julia Rosenquist  
Barbara Gatica  
09:30
2. kolo
Suzan Lamens  
Eunhye Lee (2000)  
13:30
2. kolo
Fanny Ostlund  
Alexa Pirok  
13:30
2. kolo
Dasha Ivanova  
Polina Avdzhiyan  
Ukraine Bucha / ženy dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:00
čtvrtfinále
Michele Alexandra Zmau  
Maryna Chernyshova  
09:00
čtvrtfinále
Yuliya Lysa  
Nadiya Kolb  
09:00
čtvrtfinále
Martina Colmegna  
Veronika Kapshay  
09:00
čtvrtfinále
Anastasiya Shoshyna  
Izabela Gabriela Novac  
China Guangzhou / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:00
čtvrtfinále
Aleksandra Krunic  
Rebecca Peterson  
12:30
čtvrtfinále
Yanina Wickmayer  
Alize Cornet  
14:00
čtvrtfinále
Kateryna Kozlova  
Shuai Zhang  
16:00
čtvrtfinále
Evgeniya Rodina  
Lizette Cabrera  
Tunisia Hammamet / ženy dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Isabella Shinikova  
Verena Hofer  
10:30
2. kolo
Nora Niedmers  
Mia Eklund  
10:30
2. kolo
Ines Ibbou  
Chelsea Vanhoutte  
12:00
2. kolo
Marina Yudanov  
Jimar Geraldine Gerald Gonzalez  
12:00
2. kolo
Maria Herazo Gonzalez  
Lara Salden  
12:00
2. kolo
Anna Makhorkina  
Emma Lene  
13:30
2. kolo
Eleni Daniilidou  
Irina Fetecau  
13:30
2. kolo
Maria Joao Koehler  
Federica Bilardo  
Thailand Hua Hin / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
05:10
čtvrtfinále
Julia Glushko  
Nudnida Luangnam  
05:10
čtvrtfinále
Jia Qi Ren  
Jia Qi Kang  
Republic of Korea Seoul / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Jelena Ostapenko  
Nao Hibino  
USA Lubbock / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
17:30
čtvrtfinále
Robin Anderson  
Alisa Kleybanova  
17:30
čtvrtfinále
Harriet Dart  
Chieh-Yu Hsu  
19:00
čtvrtfinále
Victoria Duval  
Hanna Chang  
19:00
čtvrtfinále
Rasheeda Mcadoo  
Gabrielle Smith  
Spain Madrid / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:00
čtvrtfinále
Rocio De La Torre-Sanchez  
Nuria Parrizas-Diaz  
12:30
čtvrtfinále
Charlotte Roemer  
Julie Gervais  
13:00
čtvrtfinále
Marina Bassols Ribera  
Tess Sugnaux  
18:00
čtvrtfinále
Rebeka Masarova  
Amandine Cazeaux  
Australia Penrith / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
04:40
2. kolo
Mai Minokoshi  
Lauren Albanese  
05:20
2. kolo
Masa Jovanovic  
Jaimee Fourlis  
05:50
2. kolo
Belinda Woolcock  
Olivia Rogowska  
07:20
2. kolo
Zoe Hives  
Maddison Inglis  
08:30
2. kolo
Kimberly Birrell  
Astra Sharma  
Montenegro Podgorica / ženy dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
10:00
čtvrtfinále
Giulia Gatto-Monticone  
Dejana Radanovic  
11:00
2. kolo
Ani Mijacika  
Jesika Maleckova  
11:00
2. kolo
Petra Krejsova  
Tereza Mihalikova  
12:30
2. kolo
Magdalena Stoilkovska  
Agnes Bukta  
12:30
2. kolo
Tamara Zidansek  
Dea Herdzelas  
France Saint Malo / ženy dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
10:00
čtvrtfinále
Cagla Buyukakcay  
Valentyna Ivakhnenko  
10:00
čtvrtfinále
Polona Hercog  
Kimberley Zimmermann  
12:00
2. kolo
Daniela Seguel  
Irina Maria Bara  
13:30
2. kolo
Mihaela Buzarnescu  
Patty Schnyder  
14:00
2. kolo
Diana Marcinkevica  
Alize Lim  
16:00
2. kolo
Alexandra Cadantu  
Tereza Smitkova  
Russia Saint Petersburg / ženy dvouhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
10:00
čtvrtfinále
Aryna Sabalenka  
Dayana Yastremska  
11:30
čtvrtfinále
Belinda Bencic  
Ysaline Bonaventure  
13:00
čtvrtfinále
Donna Vekic  
Valeria Savinykh  
14:30
čtvrtfinále
Anhelina Kalinina  
Valentini Grammatikopoulou  
Italy Santa Margherita Di / ženy dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
15:00
2. kolo
Tereza Mrdeza  
Lucrezia Stefanini  
15:00
2. kolo
Anna-Giulia Remondina  
Martina Di Giuseppe  
15:00
2. kolo
Kathinka Von Deichmann  
Gabriela Ce  
15:00
2. kolo
Deborah Chiesa  
Martina Caregaro  
15:00
2. kolo
Romy Koelzer  
Jessica Pieri  
15:00
2. kolo
Tatiana Pieri  
Elyne Boeykens  
16:30
2. kolo
Andrea Gamiz  
Lucia Bronzetti  
16:30
2. kolo
Vanda Lukacs  
Georgia Brescia  
Egypt Sharm El Sheikh / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
16:30
2. kolo
Britt Geukens  
Elina Vikhryanova  
16:30
2. kolo
Magali Kempen  
Yu-Ting Hsieh  
16:30
2. kolo
Emilie Francati  
Kanika Vaidya  
16:30
2. kolo
Fang-Hsien Wu  
Jodie Anna Burrage  
18:00
2. kolo
Melisa Morales  
Melanie Klaffner  
18:00
2. kolo
Caroline Romeo  
Kirsten-Andrea Weedon  
18:00
2. kolo
Naomi Totka  
Pei-Chi Lee  
19:30
2. kolo
Kelly Williford  
Ana Bianca Mihaila  
Kazakhstan Shymkent / ženy dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
06:00
čtvrtfinále
Vlada Koval  
Ksenia Palkina  
06:10
čtvrtfinále
Albina Khabibulina  
Ulyana Ayzatulina  
07:30
čtvrtfinále
Polina Bakhmutkina  
Daria Lodikova  
Mexico Tampico / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
23:30
2. kolo
Luisa Stefani  
Louisa Chirico  
23:30
2. kolo
Maria Mateas  
Aliona Bolsova  
23:30
2. kolo
Usue Maitane Arconada  
Ana Sofia Sanchez  
Japan Tokyo / ženy dvouhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:30
2. kolo
Caroline Wozniacki  
Shelby Rogers  
13:00
2. kolo
Katerina Siniakova  
Dominika Cibulkova  
Bulgaria Varna / ženy dvouhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:00
čtvrtfinále
Michaela Boev  
Miriam Bianca Bulgaru  
09:00
čtvrtfinále
Ani Vangelova  
Ioana Gaspar  
09:00
čtvrtfinále
Cristina Adamescu  
Dia Evtimova  
10:30
čtvrtfinále
Gabriela Nicole Tatarus  
Huliya Esen  
USA Columbus Challenger / muži čtyřhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
00:00
čtvrtfinále
Mikelis Libietis/Dennis Novikov  
Brydan Klein/Joe Salisbury [2]  
00:00
čtvrtfinále
Austin Krajicek/Jack Withrow [1]  
Dominik Koepfer/Denis Kudla  
00:00
čtvrtfinále
Frank Dancevic/Ante Pavic  
Luke Bambridge/David O'Hare [3]  
Turkey Izmir Challenger / muži čtyřhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
13:40
čtvrtfinále
Benjamin Bonzi/Yannick Jankovits [4]  
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek  
15:00
čtvrtfinále
Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky [1]  
Cem Ilkel/Mert Naci Turker [WC]  
France Metz / muži čtyřhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
16:00
čtvrtfinále
Julien Benneteau/Edouard Roger-Vasselin [3]  
Andre Begemann/Jonathan Eysseric  
18:00
čtvrtfinále
Treat Conrad Huey/Fabrice Martin  
Max Mirnyi/Philipp Oswald  
20:00
čtvrtfinále
Guillermo Duran/Andres Molteni  
Paul-Henri Mathieu/Benoit Paire [WC]  
22:00
čtvrtfinále
Wesley Koolhof/Artem Sitak  
Marcel Granollers/David Marrero [4]  
Romania Sibiu Challenger / muži čtyřhra / antuka sety 1 2 3 4 5
15:00
čtvrtfinále
Lorenzo Giustino/Alexander Lazov  
Marco Cecchinato/Matteo Donati  
Russia St. Petersburg / muži čtyřhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
16:00
čtvrtfinále
Julio Peralta/Horacio Zeballos [1]  
Marcos Baghdatis/Viktor Troicki  
18:00
čtvrtfinále
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop  
Dominic Inglot/Daniel Nestor [3]  
20:00
čtvrtfinále
Marcus Daniell/Marcelo Demoliner [4]  
Leander Paes/Purav Raja  
China Guangzhou / ženy čtyřhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Elise Mertens/Demi Schuurs  
Xinyu Jiang/Qianhui Tang  
13:30
čtvrtfinále
Alison Riske/Yanina Wickmayer  
Monique Adamczak/Storm Sanders  
Republic of Korea Seoul / ženy čtyřhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:30
čtvrtfinále
Kiki Bertens/Johanna Larsson  
Na-Lae Han/Su Jeong Jang  
Japan Tokyo / ženy čtyřhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
10:30
čtvrtfinále
Kurumi Nara/Risa Ozaki  
Daria Gavrilova/Darya Kasatkina