muži dvouhra tvrdý Belarus Belarus F2 (Minsk) sety 1 2 3 4 5
12:00
1. kolo
Giorgio Ricca Giorgio Ricca podáva 1 6 0 0 0
Alexander Zgirovsky [WC] 1 3 6 1 0
12:20
1. kolo
Gabriel Petit [5] 0 6 2
Daniil Klimov [q] Daniil Klimov podáva 0 6 4
muži dvouhra antuka Belgium Belgium F8 (Koksijde) sety 1 2 3 4 5
12:50
1. kolo
Romain Barbosa [6] 0 3 40
Jorge Brian Panta Herreros [q] Jorge Brian Panta Herreros podáva 0 3 0
14:50
1. kolo
Maxim Verboven [WC] 0 3 40
Simon Beaupain Simon Beaupain podáva 0 1 40
muži dvouhra antuka Italy Cordenons Challenger sety 1 2 3 4 5
12:30
1. kolo
Riccardo Bonadio [q] 0 5 40
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva 0 2 15
13:20
1. kolo
Zdenek Kolar [6] 1 6 5 15
Carlos Gomez-Herrera Carlos Gomez-Herrera podáva 0 3 4 15
14:20
1. kolo
Andrej Martin [3] 0 1 15
Aldin Setkic Aldin Setkic podáva 0 3 40
muži dvouhra antuka Finland Finland F3 (Helsinki) sety 1 2 3 4 5
13:20
1. kolo
Karl Friberg [7] Karl Friberg podáva 2 6 6
Patrick Kaukovalta 0 3 4
15:00
1. kolo
Laurent Rochette [1] Laurent Rochette podáva 0 5 30
Nathan Seateun [q] 0 2 30
muži dvouhra antuka Germany Germany F12 (Karlsruhe) sety 1 2 3 4 5
15:00
1. kolo
Filip Bergevi Filip Bergevi podáva 0 0 A
Tim Heger [WC] 0 2 40
muži dvouhra antuka Italy Italy F23 (Santa sety 1 2 3 4 5
11:50
1. kolo
Davide Pontoglio Davide Pontoglio podáva 1 6 1 40
Georg Winkler 0 3 1 15
muži dvouhra antuka Germany Meerbusch Challenger sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Sergio Gutierrez-Ferrol [1] 1 6 3 1 30
Zizou Bergs [q] Zizou Bergs podáva 1 1 6 2 15
14:10
1. kolo
Marc Sieber [q] 0 5 0
Johan Sebastien Tatlot Johan Sebastien Tatlot podáva 0 5 0
14:40
1. kolo
Renzo Olivo 0 3 40
Benjamin Hassan [WC] Benjamin Hassan podáva 0 0 15
muži dvouhra antuka Holland Netherlands F4 (Oldenzaal) sety 1 2 3 4 5
12:30
1. kolo
George Von Massow George Von Massow podáva 0 4 0 40
Alexander Lazov [2] 1 6 0 30
12:00
1. kolo
Marc Dijkhuizen Marc Dijkhuizen podáva 0 1 40
Niels Lootsma 0 2 40
13:20
1. kolo
Stephan Gerritsen Stephan Gerritsen podáva 0 0 15
Michiel De Krom 0 0 30
muži dvouhra antuka Poland Poland F7 (Bydgoszcz) sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Gabriele Maria Noce [q] Gabriele Maria Noce podáva 0 2 3 30
Thiago Seyboth Wild [6] 1 6 1 0
12:00
1. kolo
Dante Gennaro Dante Gennaro podáva 1 6 0 40
Pawel Cias [4] 0 4 1 40
12:10
1. kolo
Pedro Sakamoto [7] Pedro Sakamoto podáva 1 7 0 0
Maciej Smola 0 63 0 0
14:00
1. kolo
Adrian Andrzejczuk Adrian Andrzejczuk podáva 0 2 3 15
Petr Nouza 1 6 1 0
muži dvouhra tvrdý Portugal Portugal F15 (Sintra) sety 1 2 3 4 5
12:50
1. kolo
Antoine Walch 1 7 2 0 15
Pedro Vives Marcos [q] Pedro Vives Marcos podáva 1 63 6 4 15
muži dvouhra antuka Romania Romania F9 (Pitesti) sety 1 2 3 4 5
14:10
1. kolo
Vlad Andrei Dumitru [WC] Vlad Andrei Dumitru podáva 0 2 0 15
Vasile Antonescu 1 6 4 30
muži dvouhra tvrdý Belarus Belarus F2 (Minsk) sety 1 2 3 4 5
09:40
1. kolo
přerušeno
Joshua Paris Joshua Paris podáva 1 6 3 0
Roman Khassanov [8] 0 2 1 0
muži dvouhra antuka Italy Italy F23 (Santa sety 1 2 3 4 5
11:30
1. kolo
přerušeno
Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva 1 6 4 0
Maxime Mora [8PR] 0 1 5 0
11:50
1. kolo
přerušeno
Peter Heller [1] Peter Heller podáva 1 6 3 0
Andres Gabriel Ciurletti 0 2 0 0
muži dvouhra antuka Russia Russia F6 (Moscow) sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
přerušeno
Vaja Uzakov [WC] Vaja Uzakov podáva 0 0 0 15
Alexander Zhurbin [2] 1 6 3 40
muži dvouhra antuka Serbia Serbia F2 (Novi sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
přerušeno
Alen Rogic Hadzalic 0 5 1 0
Darko Bojanovic Darko Bojanovic podáva 1 7 4 0