ženy dvouhra tvrdý Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
09:30
finále
Cemre Anil [5WC] Cemre Anil podáva 1 6 0 15
Sinja Kraus 0 3 0 15
muži dvouhra tvrdý China Chengdu sety 1 2 3 4 5
08:00
kvalifik.
Ruben Bemelmans 0 6 2
Felix Auger Aliassime Felix Auger Aliassime podáva 0 6 1
09:20
kvalifik.
Bernard Tomic Bernard Tomic podáva 0 5 0
Egor Gerasimov 0 6 0
08:00
kvalifik.
Hiroki Moriya Hiroki Moriya podáva 0 4 1 0
Prajnesh Gunneswaran 1 6 0 30
ženy dvouhra tvrdý Australia Darwin sety 1 2 3 4 5
08:10
1. kolo kval.
Gabriella Da Silva Fick Gabriella Da Silva Fick podáva 1 4 7 2 15
Nagi Hanatani 1 6 66 0 15
ženy dvouhra antuka Bulgaria Dobrich sety 1 2 3 4 5
09:00
finále
Caroline Werner [q] Caroline Werner podáva 1 6 3 0 0
Giulia Gatto-Monticone [2] 1 4 6 0 0
muži dvouhra tvrdý I. Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
09:30
finále
Gael Monfils [1WC] Gael Monfils podáva 0 0 0
Soon-Woo Kwon [q] 0 0 0
muži dvouhra antuka Kazakhstan Kazakhstan F8 (Shymkent) sety 1 2 3 4 5
06:50
2. kolo kval.
Alibek Aidaraly 1 1 6 4 15
Sanetulla Kutybaev Sanetulla Kutybaev podáva 1 6 3 3 30
07:00
2. kolo kval.
Flemming Peters Flemming Peters podáva 1 7 3 30
Grigoriy Korobeynikov 0 5 1 30
07:50
2. kolo kval.
Danis Baybekov 0 2 40
Sharobiddin Abzalov Sharobiddin Abzalov podáva 0 3 40
08:20
2. kolo kval.
Alexander Bury Alexander Bury podáva 0 1 30
Nick Broekhof 0 1 30
ženy čtyřhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
07:50
finále
Shu-Ying Hsieh/Su-Wei Hsieh Shu-Ying Hsieh/Su-Wei Hsieh podáva 0 1 15
Ji-Hee Choi/Na-Lae Han [WC] 0 2 30
muži dvouhra tvrdý China Shenzhen sety 1 2 3 4 5
09:20
kvalifik.
Jason Jung 1 7 1 15
Brayden Schnur Brayden Schnur podáva 0 63 0 30
ženy dvouhra tvrdý Uzbekistan Tashkent sety 1 2 3 4 5
09:20
kvalifik.
Ivana Jorovic 0 1 0
Bibiane Schoofs Bibiane Schoofs podáva 0 0 0
09:40
kvalifik.
Fanny Stollar Fanny Stollar podáva 0 0 0
Varvara Flink 0 0 0
muži dvouhra antuka Turkey Turkey F28 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
09:30
finále
Mathieu Perchicot [5] 1 6 0 0
Riccardo Bonadio [4] Riccardo Bonadio podáva 0 2 1 0
ženy dvouhra tvrdý China Wuhan sety 1 2 3 4 5
09:30
1. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova 0 5 0
Anastasija Sevastova Anastasija Sevastova podáva 0 2 0
09:30
1. kolo
Lesya Tsurenko Lesya Tsurenko podáva 0 0 0
Darya Kasatkina [13] 0 0 0
ženy čtyřhra tvrdý China Wuhan sety 1 2 3 4 5
09:30
1. kolo
Ying-Ying Duan/Yafan Wang [WC] Ying-Ying Duan/Yafan Wang podáva 0 0 0 40
Belinda Bencic/Alize Cornet 1 6 0 15