Tunisia F35 (Monastir) 2018 live score, live výsledky

Tunisia F35 (Monastir) live, $15K

muži dvouhra tvrdý Tunisia Tunisia F35 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
14.10.18
finále
Robert Strombachs 2 6 6
Alexey Zakharov 0 4 0
13.10.18
semifinále
Robert Strombachs 2 6 3 7
Antoine Bellier 1 2 6 5
14.10.18
semifinále
Alexey Zakharov 2 6 6
Quentin Folliot 0 2 4
12.10.18
čtvrtfinále
Antoine Bellier 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 2 1
12.10.18
čtvrtfinále
Quentin Folliot 2 6 4 7
Albert Roglan 1 1 6 5
12.10.18
čtvrtfinále
Alexey Zakharov 1 6 3
Michael Geerts skreč 0 2 2
12.10.18
čtvrtfinále
Robert Strombachs 2 6 2 7
Samm Butler 1 4 6 64
11.10.18
2. kolo
Bogdan Bobrov 2 7 2 6
Ivan Davydov 1 5 6 1
11.10.18
2. kolo
Samm Butler 2 6 7
Remy Bertola 0 2 5
11.10.18
2. kolo
Michael Geerts 2 6 5 6
Louis Tessa 1 3 7 3
11.10.18
2. kolo
Albert Roglan 2 6 6
Len Schouten 0 3 2
11.10.18
2. kolo
Antoine Bellier 2 6 6
Pierre Delage 0 1 2
11.10.18
2. kolo
Quentin Folliot 2 6 6
Luca Staeheli 0 3 4
11.10.18
2. kolo
Alexey Zakharov 2 3 6 6
Errol Smith 1 6 3 2
11.10.18
2. kolo
Robert Strombachs 2 6 6
Quentin Robert (1994) 0 2 4
09.10.18
1. kolo
Bogdan Bobrov 2 7 6
Mischa Lanz 0 5 3
09.10.18
1. kolo
Samm Butler 2 7 7
Kazuma Kawachi 0 65 5
09.10.18
1. kolo
Michael Geerts 2 6 6
Alban Meuffels 0 0 4
09.10.18
1. kolo
Albert Roglan 2 4 6 6
Francois-Arthur Vibert 1 6 3 4
09.10.18
1. kolo
Remy Bertola 2 6 6
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira 0 3 4
09.10.18
1. kolo
Quentin Folliot 2 6 2 6
Ivan Marrero Curbelo 1 4 6 2
09.10.18
1. kolo
Pierre Delage 2 6 6
Lorenzo Brunetti 0 1 4
09.10.18
1. kolo
Len Schouten 2 6 6
Yannik Steinegger 0 4 2
09.10.18
1. kolo
Luca Staeheli 2 6 5 6
Jonathan Gray 1 4 7 2
10.10.18
1. kolo
Quentin Robert (1994) 2 6 6
Duje Ajdukovic 0 4 3
10.10.18
1. kolo
Errol Smith 2 6 6
Hugo Schott 0 4 3
10.10.18
1. kolo
Antoine Bellier 2 6 6
Yuichiro Inui 0 2 4
10.10.18
1. kolo
Ivan Davydov 2 6 7
Jakob Groener 0 4 5
10.10.18
1. kolo
Louis Tessa 2 6 6
Harry Thursfield 0 0 0
10.10.18
1. kolo
Alexey Zakharov 2 7 4 6
Darko Bojanovic 1 5 6 2
10.10.18
1. kolo
Robert Strombachs 2 6 3 6
Nicolas Uryson 1 0 6 1
08.10.18
kvalifik.
Alban Meuffels 2 6 6
Roman Blokhin 0 2 3
08.10.18
kvalifik.
Albert Roglan 2 6 6
Philipp Dittmer 0 4 1
08.10.18
kvalifik.
Errol Smith 2 6 6
Rakshit Rishi 0 0 1
08.10.18
kvalifik.
Lorenzo Brunetti 2 6 4 6
Jean Thirouin 1 1 6 4
08.10.18
kvalifik.
Jakob Groener 2 7 7
Loic Perret 0 62 65
08.10.18
kvalifik.
Pierre Delage 2 6 7
David Quayle 0 1 5
08.10.18
kvalifik.
Yannik Steinegger 2 6 6 6
Skander Ben Abdallah 1 75 4 3
08.10.18
kvalifik.
Mischa Lanz 2 6 6
Edoardo Lamberti 0 2 0
07.10.18
2. kolo kval.
Alban Meuffels 2 6 6
Ignacio Benzal Alia 0 1 1
07.10.18
2. kolo kval.
Loic Perret 2 6 7
Ervin Haris Eminefendic 0 3 5
07.10.18
2. kolo kval.
Edoardo Lamberti 2 6 2 6
Samuel Pointon 1 2 6 4
07.10.18
2. kolo kval.
Philipp Dittmer 2 4 6 6
Gabriele Maria Noce 1 6 2 4
07.10.18
2. kolo kval.
Rakshit Rishi 2 4 7 6
Mounir Ferchichi 1 6 64 1
07.10.18
2. kolo kval.
Jean Thirouin 2 6 6
Stefan Skadarka 0 1 1
07.10.18
2. kolo kval.
Albert Roglan 2 6 6
Himansu Sagar 0 0 2
07.10.18
2. kolo kval.
Errol Smith 2 6 6
Raphael Loukas 0 4 2
07.10.18
2. kolo kval.
Roman Blokhin 2 6 3 6
Pedro Munafo 1 3 6 4
07.10.18
2. kolo kval.
Lorenzo Brunetti 2 6 6
Lars Bijsterbosch 0 1 1
07.10.18
2. kolo kval.
Skander Ben Abdallah 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 3 0
07.10.18
2. kolo kval.
Jakob Groener 2 3 6 7
Alex Solanki 1 6 4 5
07.10.18
2. kolo kval.
Pierre Delage 2 6 6
Marco Zocastello 0 0 2
07.10.18
2. kolo kval.
Yannik Steinegger 2 7 7
Simon Musset 0 5 5
07.10.18
2. kolo kval.
Mischa Lanz 2 6 6
Adam Nagoudi 0 3 0
07.10.18
2. kolo kval.
David Quayle 2 6 6 6
Gregorio Cordonnier 1 3 71 4
06.10.18
1. kolo kval.
Gabriele Maria Noce 2 6 6
Mohamed Nazim Makhlouf 0 3 4
06.10.18
1. kolo kval.
Edoardo Lamberti 2 6 6
Masood Eisa-Beygi 0 0 1
06.10.18
1. kolo kval.
Philipp Dittmer 2 6 2 6
Amaury De Beer 1 4 6 1
06.10.18
1. kolo kval.
Rakshit Rishi 2 6 6
Sami Achour 0 0 1
06.10.18
1. kolo kval.
Marco Zocastello 2 6 6
Fethi Achour 0 0 0
06.10.18
1. kolo kval.
Pedro Munafo 2 3 6 6
Tommy Hamilton 1 6 2 3
06.10.18
1. kolo kval.
Roman Nashatyrkin 2 6 6
Ronald Gabas 0 3 2
06.10.18
1. kolo kval.
Jean Thirouin 2 3 6 6
Leonardo Taddia 1 6 4 0
06.10.18
1. kolo kval.
Errol Smith 2 6 6
Ameur Ben Hassen 0 3 3
06.10.18
1. kolo kval.
Simon Musset 2 6 6
Sofiene Zaddem 0 0 1
06.10.18
1. kolo kval.
Roman Blokhin 2 7 1 6
Alessio De Bernardis 1 5 6 1
06.10.18
1. kolo kval.
Samuel Pointon 2 6 6
Bayrem Frigui 0 1 1
06.10.18
1. kolo kval.
Alex Solanki 2 6 6
Talel Raboudi 0 0 0
06.10.18
1. kolo kval.
Adam Nagoudi 2 6 6
Yash Vardhan Singh 0 1 2
06.10.18
1. kolo kval.
Skander Ben Abdallah 2 6 6
Edoardo Bottino 0 3 1
06.10.18
1. kolo kval.
Jakob Groener 2 7 7
Petros Tsitsipas 0 63 5
06.10.18
1. kolo kval.
Pierre Delage 2 6 6
Taieb Raboudi 0 1 0
06.10.18
1. kolo kval.
Ignacio Benzal Alia 2 6 7
Mohamed Anouar Braham 0 2 67
06.10.18
1. kolo kval.
Lars Bijsterbosch 2 7 7
Pietro Mugelli 0 64 5
06.10.18
1. kolo kval.
Himansu Sagar 2 6 6
Maxime Leclercq 0 1 0
06.10.18
1. kolo kval.
Raphael Loukas 2 6 6
Roberto De Bernardis 0 0 1
06.10.18
1. kolo kval.
Ervin Haris Eminefendic 2 6 6
Med Anis Sakka 0 3 2
06.10.18
1. kolo kval.
David Quayle 2 6 6
Francesco Liucci 0 1 2
muži čtyřhra tvrdý Tunisia Tunisia F35 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
08.10.18
finále
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Robert Strombachs 2 3 6 10
Quentin Robert (1994)/Hugo Schott 1 6 3 1
08.10.18
semifinále
Quentin Robert (1994)/Hugo Schott 2 6 6
Michael Geerts/Francois-Arthur Vibert 0 3 0
08.10.18
semifinále
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Robert Strombachs 2 6 6 10
Remy Bertola/Nicolas Uryson 1 3 710 6
08.10.18
čtvrtfinále
Quentin Robert (1994)/Hugo Schott 2 1 7 10
Luca Staeheli/Yannik Steinegger 1 6 62 6
08.10.18
čtvrtfinále
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Robert Strombachs 2 6 6
Francesco Liucci/Gabriele Maria Noce 0 1 4
08.10.18
čtvrtfinále
Michael Geerts/Francois-Arthur Vibert 2 6 7
Quentin Folliot/Louis Tessa 0 3 5
08.10.18
čtvrtfinále
Remy Bertola/Nicolas Uryson 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic/Albert Roglan 0 2 2
08.10.18
1. kolo
Quentin Robert (1994)/Hugo Schott 2 6 6 10
Bogdan Bobrov/Ivan Davydov 1 3 74 7
08.10.18
1. kolo
Quentin Folliot/Louis Tessa 2 6 7
Pedro Munafo/Stefan Skadarka 0 1 63
08.10.18
1. kolo
Francesco Liucci/Gabriele Maria Noce 2 6 6
Darko Bojanovic/Philipp Dittmer 0 3 1
08.10.18
1. kolo
Luca Staeheli/Yannik Steinegger 2 6 6
Ronald Gabas/Pietro Mugelli 0 3 1
08.10.18
1. kolo
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Robert Strombachs 2 6 6
Tommy Hamilton/Harry Thursfield 0 0 4
08.10.18
1. kolo
Michael Geerts/Francois-Arthur Vibert 1 6 5
Gregorio Cordonnier/Ivan Marrero Curbelo skreč 0 1 4
08.10.18
1. kolo
Ervin Haris Eminefendic/Albert Roglan 2 7 6
Loic Perret/Marco Zocastello 0 61 0
08.10.18
1. kolo
Remy Bertola/Nicolas Uryson 2 5 6 10
Mischa Lanz/Len Schouten 1 7 1 6
<