Portoroz Challenger 2019 live score, live výsledky

Portoroz Challenger live, ˆ46K+H, oficiálna stránka

muži dvouhra tvrdý Slovenia Portoroz Challenger sety 1 2 3 4 5
18.08.19
finále
Aljaz Bedene 2 7 6
Viktor Durasovic 0 5 3
17.08.19
semifinále
Aljaz Bedene 2 6 6
Blaz Rola 0 3 2
17.08.19
semifinále
Viktor Durasovic 2 3 6 6
Constant Lestienne 1 6 1 1
16.08.19
čtvrtfinále
Aljaz Bedene 2 6 4 7
Lukas Klein 1 3 6 64
16.08.19
čtvrtfinále
Blaz Rola 2 6 6
Roman Safiullin 0 2 1
16.08.19
čtvrtfinále
Constant Lestienne 1 6 3
Artem Dubrivnyy skreč 0 4 0
16.08.19
čtvrtfinále
Viktor Durasovic 2 6 7
Zdenek Kolar 0 4 66
15.08.19
3. kolo
Aljaz Bedene 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 2 2
15.08.19
3. kolo
Blaz Rola 2 6 6
Aldin Setkic 0 1 4
15.08.19
3. kolo
Constant Lestienne 2 6 6
Matteo Viola 0 0 1
15.08.19
3. kolo
Viktor Durasovic 2 6 6
Altug Celikbilek 0 3 2
15.08.19
3. kolo
Roman Safiullin 2 6 6
Carlos Gomez-Herrera 0 2 4
15.08.19
3. kolo
Zdenek Kolar 2 6 3 6
Sergiy Stakhovsky 1 2 6 3
15.08.19
3. kolo
Lukas Klein 2 1 6 6
Filip Horansky 1 6 4 3
15.08.19
3. kolo
Artem Dubrivnyy 2 7 6
Tomas Lipovsek Puches 0 62 3
13.08.19
2. kolo
Sasi Kumar Mukund 2 4 7 6
Evan King 1 6 5 3
13.08.19
2. kolo
Lukas Klein 2 6 6
Danilo Petrovic 0 3 4
14.08.19
2. kolo
Sergiy Stakhovsky 2 6 7
Alessandro Bega 0 1 5
14.08.19
2. kolo
Aldin Setkic 1 1
Kenny de Schepper skreč 0 4
14.08.19
2. kolo
Matteo Viola 2 6 6
Miljan Zekic 0 0 3
14.08.19
2. kolo
Aljaz Bedene 2 5 6 6
Illya Marchenko 1 7 4 2
14.08.19
2. kolo
Carlos Gomez-Herrera 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 1 2
14.08.19
2. kolo
Blaz Rola 2 7 6
Teimuraz Gabashvili 0 5 2
14.08.19
2. kolo
Filip Horansky 2 7 6
Tomas Martin Etcheverry 0 63 1
14.08.19
2. kolo
Constant Lestienne 2 6 6
Julian Ocleppo 0 1 2
14.08.19
2. kolo
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Andrey Golubev 0 4 4
14.08.19
2. kolo
Altug Celikbilek 2 7 6
Alexey Vatutin 0 62 3
14.08.19
2. kolo
Viktor Durasovic 2 7 6
Lucas Miedler 0 5 3
14.08.19
2. kolo
Roman Safiullin 2 6 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc 1 74 4 2
14.08.19
2. kolo
Zdenek Kolar 2 6 6
Tobias Simon 0 2 4
14.08.19
2. kolo
Artem Dubrivnyy 2 7 4 6
Luca Vanni 1 66 6 4
12.08.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili 2 4 6 6
Edan Leshem 1 6 1 0
12.08.19
1. kolo
Illya Marchenko 2 6 6
Hugo Nys 0 4 2
12.08.19
1. kolo
Aldin Setkic 2 6 6
Sven Lah 0 4 3
12.08.19
1. kolo
Evan King 1 7 1
Lucas Catarina skreč 0 5 0
12.08.19
1. kolo
Alessandro Bega 2 6 6
Tom Jomby 0 3 0
12.08.19
1. kolo
Miljan Zekic 2 4 7 6
Tom Kocevar-Desman 1 6 66 3
12.08.19
1. kolo
Tobias Simon 2 6 7
Quentin Robert (1994) 0 3 5
12.08.19
1. kolo
Altug Celikbilek 2 6 6
Maxime Hamou 0 4 1
12.08.19
1. kolo
Lukas Klein 2 6 6
Andrea Vavassori 0 4 1
12.08.19
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6 6
Jurij Rodionov 1 70 2 2
12.08.19
1. kolo
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Mike Urbanija 0 3 4
12.08.19
1. kolo
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 3 6
Nik Razborsek 1 4 6 4
13.08.19
1. kolo
Carlos Gomez-Herrera 2 6 6
Igor Sijsling 0 2 3
13.08.19
1. kolo
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Zvonimir Oreskovic 0 1 0
13.08.19
1. kolo
Viktor Durasovic 2 6 3 6
Nicolas Barrientos 1 2 6 1
13.08.19
1. kolo
Julian Ocleppo 2 2 6 7
Matias Zukas 1 6 1 65
12.08.19
kvalifik.
Nicolas Barrientos 2 3 6 6
Alexander Erler 1 6 2 2
12.08.19
kvalifik.
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Filip Jeff Planinsek 0 3 1
muži čtyřhra tvrdý Slovenia Portoroz Challenger sety 1 2 3 4 5
17.08.19
finále
Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera 2 6 6
Lucas Miedler/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 2
16.08.19
semifinále
Lucas Miedler/Tristan-Samuel Weissborn 2 0 7 11
Nicolas Barrientos/Ariel Behar 1 6 65 9
16.08.19
semifinále
Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera 2 6 6
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek 0 4 4
15.08.19
čtvrtfinále
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek 2 6 6
Evan King/Julian Ocleppo 0 4 4
15.08.19
čtvrtfinále
Lucas Miedler/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
Igor Sijsling/Glenn Smits 0 2 4
15.08.19
čtvrtfinále
Nicolas Barrientos/Ariel Behar 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry/Matias Zukas 0 1 1
15.08.19
čtvrtfinále
Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera 2 4 6 10
Illya Marchenko/Igor Zelenay 1 6 4 7
13.08.19
1. kolo
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek 2 6 6
Sven Lah/Tomas Lipovsek Puches 0 2 3
13.08.19
1. kolo
Lucas Miedler/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
Aljaz Jakob Kaplja/Bor Schweiger Muzar 0 2 2
13.08.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera 2 6 7
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 2 63
14.08.19
1. kolo
Nicolas Barrientos/Ariel Behar 2 5 6 10
Rameez Junaid/Purav Raja 1 7 0 7
14.08.19
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry/Matias Zukas 2 5 6 10
Evgeny Karlovskiy/Zdenek Kolar 1 7 0 5
14.08.19
1. kolo
Evan King/Julian Ocleppo 2 7 7
Romain Arneodo/Hugo Nys 0 65 63
14.08.19
1. kolo
Illya Marchenko/Igor Zelenay 2 6 7
Sergiy Stakhovsky/Nenad Zimonjic 0 3 5
14.08.19
1. kolo
Igor Sijsling/Glenn Smits 2 6 7 10
Andrey Golubev/Andrea Vavassori 1 76 5 7
<