Israel F13 (Ashkelon) 2018 live score, live výsledky

Israel F13 (Ashkelon) live, $15K

muži dvouhra tvrdý Izrael Israel F13 (Ashkelon) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
finále
Ben Patael 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 4 2
12.10.18
semifinále
Matias Franco Descotte 2 6 7
Igor Smilansky 0 4 63
12.10.18
semifinále
Ben Patael 1 7 1
Edan Leshem skreč 0 5 0
11.10.18
čtvrtfinále
Igor Smilansky 2 6 6
Shahar Elbaz 0 2 4
11.10.18
čtvrtfinále
Matias Franco Descotte 1 7 1
Riccardo Maiga skreč 0 5 0
11.10.18
čtvrtfinále
Edan Leshem 2 6 6
Aidan Mchugh 0 3 2
11.10.18
čtvrtfinále
Ben Patael 2 2 6 6
Jakub Paul 1 6 1 1
10.10.18
2. kolo
Riccardo Maiga 2 7 6
Luca Castelnuovo 0 5 3
10.10.18
2. kolo
Igor Smilansky 2 6 6
Tal Goldengoren 0 3 3
10.10.18
2. kolo
Matias Franco Descotte 2 6 6
Yannai Barkai 0 1 4
10.10.18
2. kolo
Edan Leshem 2 6 6
Guy Den Heijer 0 1 2
10.10.18
2. kolo
Shahar Elbaz 2 2 6 6
Ryan Nijboer 1 6 4 3
10.10.18
2. kolo
Ben Patael 2 6 7
Jeremy Sonkin 0 0 66
10.10.18
2. kolo
Aidan Mchugh 2 6 6
Sidane Pontjodikromo 0 2 2
10.10.18
2. kolo
Jakub Paul 2 7 6
Joshua Luck 0 5 3
08.10.18
1. kolo
Jeremy Sonkin 2 6 6
Mark Whitehouse 0 4 1
08.10.18
1. kolo
Matias Franco Descotte 2 6 6
Sahar Simon 0 2 0
08.10.18
1. kolo
Yannai Barkai 2 3 6 6
Oz Daniel 1 6 3 4
08.10.18
1. kolo
Luca Castelnuovo 2 6 6
Ron Mansdorf 0 0 0
09.10.18
1. kolo
Riccardo Maiga 2 6 6
Jordan Hasson 0 3 0
09.10.18
1. kolo
Igor Smilansky 2 7 6
Alexey Aleshchev 0 5 3
09.10.18
1. kolo
Tal Goldengoren 2 6 6 6
Lior Goldenberg 1 76 3 4
09.10.18
1. kolo
Edan Leshem 2 2 6 6
Francesco Ferrari 1 6 1 2
09.10.18
1. kolo
Shahar Elbaz 1 1 7 7 3
Yankel Zemel skreč 0 6 6 0
09.10.18
1. kolo
Ben Patael 2 6 4 6
Alon Elia 1 2 6 1
09.10.18
1. kolo
Guy Den Heijer 2 6 6
Ran Amar 0 3 2
09.10.18
1. kolo
Joshua Luck 1 7 6 2
Ram Kapach skreč 0 6 0
09.10.18
1. kolo
Aidan Mchugh 2 6 6
Alexis Canter 0 4 0
09.10.18
1. kolo
Jakub Paul 2 7 7
Julius Tverijonas 0 5 5
09.10.18
1. kolo
Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Gilad Tamar 0 2 0
09.10.18
1. kolo
Ryan Nijboer 2 6 6
Emmanuel Luria 0 3 2
08.10.18
kvalifik.
Tal Goldengoren 2 6 6
Ori Maior 0 4 2
08.10.18
kvalifik.
Julius Tverijonas 2 6 6
Roee Benya 0 4 0
08.10.18
kvalifik.
Ram Kapach 2 6 6
Omer Yeshaya 0 3 0
08.10.18
kvalifik.
Alexis Canter 2 6 6
Jesse Ross 0 2 4
08.10.18
kvalifik.
Joshua Luck 2 6 6
Lior Goldenberg 0 4 2
08.10.18
kvalifik.
Emmanuel Luria 2 7 6
Alexander Gaponenko 0 5 4
08.10.18
kvalifik.
Gilad Tamar 2 6 7
Alexey Aleshchev 0 3 5
08.10.18
kvalifik.
Ran Amar 2 6 3 6
Dmitrii Baskov 1 2 6 2
07.10.18
2. kolo kval.
Tal Goldengoren 2 7 6
Alec Deckers 0 64 3
07.10.18
2. kolo kval.
Julius Tverijonas 2 6 6
Yair Gal 0 3 0
07.10.18
2. kolo kval.
Ram Kapach 2 6 6
Noam Perets 0 1 0
07.10.18
2. kolo kval.
Dmitrii Baskov 2 6 6
Raz Katz 0 1 0
07.10.18
2. kolo kval.
Jesse Ross 2 6 6
Ido Geva 0 2 0
07.10.18
2. kolo kval.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Uri Vodavoz 0 4 3
07.10.18
2. kolo kval.
Alexis Canter 2 6 6
Ben Donio 0 1 0
07.10.18
2. kolo kval.
Roee Benya 2 6 3 7
Keivon Tabrizi 1 4 6 5
07.10.18
2. kolo kval.
Joshua Luck 2 6 6
Dor Wertheimer 0 1 3
07.10.18
2. kolo kval.
Omer Yeshaya 2 7 6
Tuval Barak 0 63 3
07.10.18
2. kolo kval.
Emmanuel Luria 2 6 6
Rayne Roselt 0 1 2
07.10.18
2. kolo kval.
Ori Maior 2 6 6
Ofek Amoyal 0 4 4
07.10.18
2. kolo kval.
Gilad Tamar 1 6 2
Ido Zonder skreč 0 3 2
07.10.18
2. kolo kval.
Ran Amar 2 6 6
Nir Vodavoz 0 2 2
07.10.18
2. kolo kval.
Lior Goldenberg 1 w/o
Aviv Tevenper 0
07.10.18
2. kolo kval.
Alexander Gaponenko 2 7 6
Shahar Gabay 0 62 3
06.10.18
1. kolo kval.
Dor Wertheimer 2 6 6
Guy Michelevitz 0 2 0
06.10.18
1. kolo kval.
Tal Goldengoren 2 7 6
Alex Brenner 0 5 1
06.10.18
1. kolo kval.
Julius Tverijonas 2 6 3 6
Itay Shpindler 1 1 6 1
06.10.18
1. kolo kval.
Yair Gal 2 6 7
Shay Buchnik 0 2 63
06.10.18
1. kolo kval.
Ram Kapach 2 6 6
Yaron Guberman 0 1 3
06.10.18
1. kolo kval.
Keivon Tabrizi 2 7 6
Benjamin Rosen 0 60 0
06.10.18
1. kolo kval.
Dmitrii Baskov 2 6 6
Guy Dagan 0 1 3
06.10.18
1. kolo kval.
Jesse Ross 2 6 6
Bar Meshel 0 0 1
06.10.18
1. kolo kval.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Ido Salem 0 0 0
06.10.18
1. kolo kval.
Alexis Canter 2 6 6
Tyrone Barrett 0 0 1
06.10.18
1. kolo kval.
Uri Vodavoz 2 6 6
Jason Janis 0 1 4
06.10.18
1. kolo kval.
Roee Benya 2 6 6
Yam Bruhin 0 2 2
06.10.18
1. kolo kval.
Joshua Luck 2 6 6
Yaniv Gutman 0 1 1
06.10.18
1. kolo kval.
Rayne Roselt 2 7 6
Tom Abelevich 0 66 2
06.10.18
1. kolo kval.
Omer Yeshaya 2 6 6
Amit Cohen 0 2 2
06.10.18
1. kolo kval.
Shahar Gabay 2 6 6
Ran Derei 0 3 1
06.10.18
1. kolo kval.
Emmanuel Luria 2 6 6
Eitan Dray 0 3 3
06.10.18
1. kolo kval.
Nir Vodavoz 2 6 6
Shadi Al Tori 0 3 1
06.10.18
1. kolo kval.
Ori Maior 2 6 4 7
Roi Ginat 1 3 6 5
06.10.18
1. kolo kval.
Gilad Tamar 2 6 6
Tal Birman 0 2 0
06.10.18
1. kolo kval.
Tuval Barak 2 6 2 6
Dor Gabay 1 2 6 0
06.10.18
1. kolo kval.
Ran Amar 2 6 6
Yam Ziv 0 2 1
06.10.18
1. kolo kval.
Ofek Amoyal 2 6 6
Michal Skonieczny 0 4 2
06.10.18
1. kolo kval.
Lior Goldenberg 2 6 6
Israel Boskila 0 0 0
06.10.18
1. kolo kval.
Ido Zonder 2 6 6
Adi Dagan 0 3 4
06.10.18
1. kolo kval.
Alexander Gaponenko 2 6 6
Saar Rogovski 0 0 2
06.10.18
1. kolo kval.
Noam Perets 2 6 6
Dan Rubin 0 2 0
06.10.18
1. kolo kval.
Alec Deckers 2 7 6
Niv Zuckerman 0 5 4
06.10.18
1. kolo kval.
Raz Katz 2 6 6
Yair Sarouk 0 2 3
06.10.18
1. kolo kval.
Ben Donio 2 6 6
Daniel Sela 0 1 4
06.10.18
1. kolo kval.
Ido Geva 2 4 6 7
Ziv Moravia 1 6 2 5
06.10.18
1. kolo kval.
Aviv Tevenper 2 6 6
Itay Greenbaum 0 3 2
muži čtyřhra tvrdý Izrael Israel F13 (Ashkelon) sety 1 2 3 4 5
08.10.18
finále
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo 2 7 6
Aidan Mchugh/Jakub Paul 0 5 4
08.10.18
semifinále
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo 2 3 7 10
Alec Deckers/Ryan Nijboer 1 6 64 6
08.10.18
semifinále
Aidan Mchugh/Jakub Paul 2 6 4 10
Francesco Ferrari/Mark Whitehouse 1 3 6 6
08.10.18
čtvrtfinále
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Ran Amar/Ori Maior 0 3 0
08.10.18
čtvrtfinále
Aidan Mchugh/Jakub Paul 2 6 6 10
Yannai Barkai/Yankel Zemel 1 72 3 8
08.10.18
čtvrtfinále
Francesco Ferrari/Mark Whitehouse 2 6 6
Alexis Canter/Riccardo Maiga 0 2 2
08.10.18
čtvrtfinále
Alec Deckers/Ryan Nijboer 2 6 6
Alex Brenner/Jeremy Sonkin 0 2 4
08.10.18
1. kolo
Yannai Barkai/Yankel Zemel 2 6 6
Alexey Aleshchev/Keivon Tabrizi 0 2 3
08.10.18
1. kolo
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo 2 6 7 10
Roee Benya/Lior Goldenberg 1 79 63 8
08.10.18
1. kolo
Aidan Mchugh/Jakub Paul 2 6 6
Shahar Elbaz/Julius Tverijonas 0 1 2
08.10.18
1. kolo
Alex Brenner/Jeremy Sonkin 2 6 7
Oz Daniel/Igor Smilansky 0 2 68
08.10.18
1. kolo
Ran Amar/Ori Maior 2 6 6
Tuval Barak/Ido Zonder 0 3 4
08.10.18
1. kolo
Alexis Canter/Riccardo Maiga 2 7 6
Alon Elia/Ram Kapach 0 66 3
08.10.18
1. kolo
Francesco Ferrari/Mark Whitehouse 2 6 7
Luca Castelnuovo/Matias Franco Descotte 0 2 5
08.10.18
1. kolo
Alec Deckers/Ryan Nijboer 2 6 6
Jordan Hasson/Omer Yeshaya 0 4 3
<