Israel F12 (Herzlia) 2018 live score, live výsledky

Israel F12 (Herzlia) live, $15K

muži dvouhra tvrdý Izrael Israel F12 (Herzlia) sety 1 2 3 4 5
07.10.18
finále
Ben Patael 2 2 6 6
Igor Smilansky 1 6 3 4
06.10.18
semifinále
Igor Smilansky 2 6 3 7
Mark Whitehouse 1 2 6 5
06.10.18
semifinále
Ben Patael 2 6 6
Jordan Hasson 0 0 1
05.10.18
čtvrtfinále
Igor Smilansky 2 4 6 6
Alon Elia 1 6 1 4
05.10.18
čtvrtfinále
Mark Whitehouse 2 6 7 6
Matias Franco Descotte 1 74 5 4
05.10.18
čtvrtfinále
Ben Patael 2 6 6
Ram Kapach 0 0 3
05.10.18
čtvrtfinále
Jordan Hasson 2 6 6
Riccardo Maiga 0 4 2
03.10.18
2. kolo
Igor Smilansky 2 6 5 6
Roee Benya 1 1 7 4
03.10.18
2. kolo
Alon Elia 2 6 4 6
Tal Goldengoren 1 2 6 2
03.10.18
2. kolo
Ben Patael 2 6 6
Shahar Elbaz 0 2 0
04.10.18
2. kolo
Riccardo Maiga 2 6 6
Jesse Ross 0 2 0
04.10.18
2. kolo
Matias Franco Descotte 2 6 6
Alexander Gaponenko 0 3 3
04.10.18
2. kolo
Ram Kapach 2 6 6
Yannai Barkai 0 4 3
04.10.18
2. kolo
Mark Whitehouse 2 4 7 6
Alexis Canter 1 6 64 3
04.10.18
2. kolo
Jordan Hasson 2 6 7
Ran Amar 0 2 5
01.10.18
1. kolo
Yannai Barkai 2 7 3 6
Dor Wertheimer 1 5 6 2
01.10.18
1. kolo
Ben Patael 2 6 6
Sidane Pontjodikromo 0 2 3
01.10.18
1. kolo
Jesse Ross 2 6 7
Sahar Simon 0 3 64
01.10.18
1. kolo
Roee Benya 2 4 6 6
Gilad Tamar 1 6 2 3
01.10.18
1. kolo
Jordan Hasson 2 6 6
Luca Castelnuovo 0 2 1
01.10.18
1. kolo
Ran Amar 2 6 6
Jeremy Sonkin 0 3 4
01.10.18
1. kolo
Alexander Gaponenko 2 6 6
Oren Motevassel 0 1 4
02.10.18
1. kolo
Riccardo Maiga 2 6 6
Guy Den Heijer 0 4 1
02.10.18
1. kolo
Igor Smilansky 2 6 6
Yankel Zemel 0 1 3
02.10.18
1. kolo
Tal Goldengoren 2 6 6
Rotem Sobol 0 0 1
02.10.18
1. kolo
Alon Elia 2 6 6
Julius Tverijonas 0 2 2
02.10.18
1. kolo
Matias Franco Descotte 2 6 6
Joshua Luck 0 1 2
02.10.18
1. kolo
Ram Kapach 2 6 6
Peter Kobelt 0 4 4
02.10.18
1. kolo
Shahar Elbaz 2 6 6
Ron Mansdorf 0 1 0
02.10.18
1. kolo
Mark Whitehouse 2 7 6
Andrej Glvac 0 67 4
02.10.18
1. kolo
Alexis Canter 2 6 6
Ori Maior 0 1 3
01.10.18
kvalifik.
Oren Motevassel 2 6 6
Ofek Amoyal 0 4 2
01.10.18
kvalifik.
Tal Goldengoren 2 6 6
Yaron Guberman 0 3 1
01.10.18
kvalifik.
Julius Tverijonas 2 6 6
Oz Daniel 0 3 2
01.10.18
kvalifik.
Jesse Ross 2 6 6
Ran Amar 0 3 4
01.10.18
kvalifik.
Joshua Luck 2 6 6
Omer Yeshaya 0 2 0
01.10.18
kvalifik.
Ori Maior 2 6 6
Rotem Sobol 0 1 1
01.10.18
kvalifik.
Gilad Tamar 2 6 6
Rayne Roselt 0 4 0
01.10.18
kvalifik.
Alexander Gaponenko 2 6 7
Yair Gal 0 3 65
30.09.18
2. kolo kval.
Oren Motevassel 2 6 6
Michal Skonieczny 0 1 4
30.09.18
2. kolo kval.
Tal Goldengoren 2 6 6
Emmanuel Luria 0 2 3
30.09.18
2. kolo kval.
Julius Tverijonas 2 6 7
Benjamin Rosen 0 1 5
30.09.18
2. kolo kval.
Yair Gal 2 6 6
Yair Sarouk 0 3 0
30.09.18
2. kolo kval.
Jesse Ross 2 6 6
Guy Dagan 0 2 1
30.09.18
2. kolo kval.
Joshua Luck 2 4 6 6
Alec Deckers 1 6 4 3
30.09.18
2. kolo kval.
Rayne Roselt 2 3 6 7
Saar Rogovski 1 6 4 63
30.09.18
2. kolo kval.
Omer Yeshaya 2 3 6 6
Ron Klain 1 6 3 2
30.09.18
2. kolo kval.
Oz Daniel 2 6 4 7
Edan Bakshi 1 3 6 64
30.09.18
2. kolo kval.
Yaron Guberman 2 2 6 7
Guy Michelevitz 1 6 2 5
30.09.18
2. kolo kval.
Ori Maior 2 7 5 6
Alexey Aleshchev 1 62 7 4
30.09.18
2. kolo kval.
Gilad Tamar 2 6 7
Uri Vodavoz 0 3 5
30.09.18
2. kolo kval.
Ran Amar 2 6 6
Nevo Gabriely 0 2 1
30.09.18
2. kolo kval.
Ofek Amoyal 2 6 6
Raz Katz 0 1 2
30.09.18
2. kolo kval.
Alexander Gaponenko 2 6 6
Shahar Gabay 0 3 0
30.09.18
2. kolo kval.
Rotem Sobol 1 w/o
Itay Shpindler 0
29.09.18
1. kolo kval.
Oren Motevassel 2 6 4 6
Dmitrii Baskov 1 4 6 4
29.09.18
1. kolo kval.
Guy Michelevitz 2 7 6
Amit Cohen 0 5 4
29.09.18
1. kolo kval.
Tal Goldengoren 2 6 6
Yaniv Gutman 0 2 1
29.09.18
1. kolo kval.
Yair Gal 2 6 6
Israel Boskila 0 1 2
29.09.18
1. kolo kval.
Edan Bakshi 2 6 6
Noam Avichai Yzrael 0 0 0
29.09.18
1. kolo kval.
Ron Klain 2 6 6
Dan Rubin 0 0 2
29.09.18
1. kolo kval.
Jesse Ross 2 6 6
Nir Vodavoz 0 3 4
29.09.18
1. kolo kval.
Benjamin Rosen 2 6 6
Alex Brenner 0 1 3
29.09.18
1. kolo kval.
Uri Vodavoz 2 6 6
Ran Derei 0 0 2
29.09.18
1. kolo kval.
Joshua Luck 2 6 6
Ronen Mashiach 0 0 0
29.09.18
1. kolo kval.
Rayne Roselt 2 6 6
Adam Levi 0 2 3
29.09.18
1. kolo kval.
Omer Yeshaya 2 6 6
Tyrone Barrett 0 0 1
29.09.18
1. kolo kval.
Oz Daniel 2 6 6
Inbar Shiloah 0 0 3
29.09.18
1. kolo kval.
Yaron Guberman 2 6 6
Tuval Barak 0 4 1
29.09.18
1. kolo kval.
Shahar Gabay 2 6 6
Mike Nathanel Engel 0 1 0
29.09.18
1. kolo kval.
Ori Maior 2 7 6
Yam Ziv 0 5 1
29.09.18
1. kolo kval.
Guy Dagan 2 6 6
Shadi Al Tori 0 3 4
29.09.18
1. kolo kval.
Itay Shpindler 2 6 6
Nir Solan 0 3 2
29.09.18
1. kolo kval.
Ofek Amoyal 2 6 6
Eitan Dray 0 1 2
29.09.18
1. kolo kval.
Nevo Gabriely 2 7 6
Ido Geva 0 63 0
29.09.18
1. kolo kval.
Michal Skonieczny 2 6 6
Tal Birman 0 2 3
29.09.18
1. kolo kval.
Alexander Gaponenko 2 6 6
Ido Salem 0 0 0
29.09.18
1. kolo kval.
Saar Rogovski 2 6 6 6
Daniel Sela 1 73 4 2
29.09.18
1. kolo kval.
Raz Katz 2 6 6
Ron Cohen 0 4 0
29.09.18
1. kolo kval.
Rotem Sobol 2 6 6
Ilya Dembinsky 0 2 2
muži čtyřhra tvrdý Izrael Israel F12 (Herzlia) sety 1 2 3 4 5
01.10.18
finále
Luca Castelnuovo/Matias Franco Descotte 2 1 6 10
Alon Elia/Julius Tverijonas 1 6 2 7
01.10.18
semifinále
Luca Castelnuovo/Matias Franco Descotte 2 6 6
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo 0 4 3
01.10.18
semifinále
Alon Elia/Julius Tverijonas 2 6 2 16
Alexis Canter/Riccardo Maiga 1 4 6 14
01.10.18
čtvrtfinále
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Edan Bakshi/Alec Deckers 0 4 2
01.10.18
čtvrtfinále
Luca Castelnuovo/Matias Franco Descotte 2 6 7
Ram Kapach/Ori Maior 0 4 66
01.10.18
čtvrtfinále
Alon Elia/Julius Tverijonas 2 7 6
Peter Kobelt/Ron Mansdorf 0 5 4
01.10.18
čtvrtfinále
Alexis Canter/Riccardo Maiga 2 6 6
Jordan Hasson/Omer Yeshaya 0 4 3
01.10.18
1. kolo
Jordan Hasson/Omer Yeshaya 2 6 6
Saar Steele/Dor Wertheimer 0 2 1
01.10.18
1. kolo
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo 2 3 7 10
Joshua Luck/Gilad Tamar 1 6 65 3
01.10.18
1. kolo
Ram Kapach/Ori Maior 2 6 6
Nir Vodavoz/Uri Vodavoz 0 2 3
01.10.18
1. kolo
Luca Castelnuovo/Matias Franco Descotte 2 6 6
Alexey Aleshchev/Andrej Glvac 0 4 2
01.10.18
1. kolo
Edan Bakshi/Alec Deckers 2 6 3 10
Alex Brenner/Jeremy Sonkin 1 3 6 8
01.10.18
1. kolo
Peter Kobelt/Ron Mansdorf 2 6 4 10
Ran Amar/Yair Sarouk 1 4 6 4
01.10.18
1. kolo
Alon Elia/Julius Tverijonas 2 6 7 10
Oz Daniel/Igor Smilansky 1 72 64 8
01.10.18
1. kolo
Alexis Canter/Riccardo Maiga 2 1 6 10
Shahar Elbaz/Yankel Zemel 1 6 0 8
<