Campinas Challenger 2019 live score, live výsledky

Campinas Challenger live, $54K+H, oficiálna stránka

muži dvouhra antuka Brazil Campinas Challenger sety 1 2 3 4 5
06.10.19
finále
Juan Pablo Varillas 2 2 7 6
Juan Pablo Ficovich 1 6 64 2
05.10.19
semifinále
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Federico Coria 0 0 4
05.10.19
semifinále
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Sumit Nagal 0 4 1
04.10.19
čtvrtfinále
Federico Coria 2 6 7
Thomaz Bellucci 0 4 61
04.10.19
čtvrtfinále
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Diego Hidalgo 0 1 2
04.10.19
čtvrtfinále
Sumit Nagal 2 7 7
Francisco Cerundolo 0 62 5
04.10.19
čtvrtfinále
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Nicolas Alvarez 0 1 3
03.10.19
3. kolo
Thomaz Bellucci 1 w/o
Leonardo Mayer 0
03.10.19
3. kolo
Diego Hidalgo 2 7 4 6
Maxime Hamou 1 65 6 3
03.10.19
3. kolo
Federico Coria 2 6 4 6
Alejandro Tabilo 1 3 6 4
03.10.19
3. kolo
Juan Pablo Varillas 2 7 6
Andrea Collarini 0 65 2
03.10.19
3. kolo
Nicolas Alvarez 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 1 2
03.10.19
3. kolo
Sumit Nagal 2 7 6
Orlando Luz 0 5 3
03.10.19
3. kolo
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Alejandro Gonzalez 0 3 3
03.10.19
3. kolo
Francisco Cerundolo 2 6 6
Hugo Dellien 0 4 1
01.10.19
2. kolo
Alejandro Gonzalez 2 7 6 6
Jose Hernandez-Fernandez 1 64 77 3
01.10.19
2. kolo
Thomaz Bellucci 2 7 def.
Christian Lindell 0 64
01.10.19
2. kolo
Leonardo Mayer 2 7 6
Camilo Ugo Carabelli 0 61 4
01.10.19
2. kolo
Nicolas Alvarez 2 6 6
Jeremy Jahn 0 4 2
01.10.19
2. kolo
Orlando Luz 2 6 6
Joao Menezes 0 4 4
01.10.19
2. kolo
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Facundo Mena 0 4 1
02.10.19
2. kolo
Andrea Collarini 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry 0 4 4
02.10.19
2. kolo
Diego Hidalgo 2 7 6
Renzo Olivo 0 62 2
02.10.19
2. kolo
Pedro Sakamoto 1 6 4
Guido Andreozzi skreč 0 4 0
02.10.19
2. kolo
Hugo Dellien 2 6 6
Guilherme Clezar 0 3 4
02.10.19
2. kolo
Federico Coria 2 6 7
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 2 66
02.10.19
2. kolo
Maxime Hamou 2 7 4 6
Thiago Moura Monteiro 1 5 6 1
02.10.19
2. kolo
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Facundo Bagnis 0 2 4
02.10.19
2. kolo
Sumit Nagal 1 4
Gastao Elias skreč 0 1
02.10.19
2. kolo
Alejandro Tabilo 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 0 3
02.10.19
2. kolo
Francisco Cerundolo 2 6 6
Rafael Matos 0 2 3
30.09.19
1. kolo
Alejandro Gonzalez 2 7 7
Joao Lucas Reis Da Silva 0 5 5
30.09.19
1. kolo
Christian Lindell 2 7 7
Genaro Alberto Olivieri 0 64 5
30.09.19
1. kolo
Guilherme Clezar 2 6 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 1 0
30.09.19
1. kolo
Pedro Sakamoto 2 6 6
Pol Toledo Bague 0 4 0
30.09.19
1. kolo
Rafael Matos 1 7 5 3
Bastian Malla skreč 0 5 7 1
30.09.19
1. kolo
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 2 2
30.09.19
1. kolo
Nicolas Alvarez 2 6 6
Gilbert Klier Junior 0 2 3
30.09.19
1. kolo
Orlando Luz 2 6 7
Pedro Boscardin Dias 0 0 5
30.09.19
1. kolo
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Matias Zukas 0 2 3
30.09.19
1. kolo
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 5 6 6
Thiago Seyboth Wild 1 7 2 2
30.09.19
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Matheus Pucinelle De Almeida 0 3 4
30.09.19
1. kolo
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Agustin Velotti 0 4 3
01.10.19
1. kolo
Gastao Elias 2 7 6
Martin Cuevas 0 5 2
01.10.19
1. kolo
Diego Hidalgo 1 6 4
Daniel Dutra Da Silva skreč 0 4 0
01.10.19
1. kolo
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Fernando Romboli 0 2 2
01.10.19
1. kolo
Maxime Hamou 2 6 6
Nicolas Mejia 0 3 3
30.09.19
kvalifik.
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Natan Rodrigues 0 1 4
30.09.19
kvalifik.
Fernando Romboli 2 6 3 7
Wilson Leite 1 4 6 5
muži čtyřhra antuka Brazil Campinas Challenger sety 1 2 3 4 5
06.10.19
finále
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 6 10
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 1 72 4 8
05.10.19
semifinále
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 2 6 7 10
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 74 65 7
05.10.19
semifinále
Orlando Luz/Rafael Matos 1 w/o
Sergio Galdos/Leonardo Mayer 0
03.10.19
čtvrtfinále
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 2 6 6
Martin Cuevas/Facundo Mena 0 4 3
03.10.19
čtvrtfinále
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 7 6
Joao Menezes/Alejandro Tabilo 0 5 4
04.10.19
čtvrtfinále
Sergio Galdos/Leonardo Mayer 1 w/o
Hugo Dellien/Federico Zeballos 0
04.10.19
čtvrtfinále
Orlando Luz/Rafael Matos 1 w/o
Federico Coria/Sumit Nagal 0
01.10.19
1. kolo
Hugo Dellien/Federico Zeballos 2 7 7
Francisco Cerundolo/Juan Pablo Ficovich 0 68 5
01.10.19
1. kolo
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 3 6 10
Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto 1 6 3 6
01.10.19
1. kolo
Federico Coria/Sumit Nagal 2 7 6
Thiago Seyboth Wild/Gilbert Klier Junior 0 66 3
01.10.19
1. kolo
Joao Menezes/Alejandro Tabilo 2 7 6
Guilherme Clezar/Andre Ghem 0 5 3
02.10.19
1. kolo
Sergio Galdos/Leonardo Mayer 2 7 7
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 0 63 62
02.10.19
1. kolo
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 2 6 6
Renzo Olivo/Matias Zukas 0 4 3
02.10.19
1. kolo
Orlando Luz/Rafael Matos 2 7 6
Jose Hernandez-Fernandez/Diego Hidalgo 0 64 4
02.10.19
1. kolo
Martin Cuevas/Facundo Mena 2 2 6 10
Nicolas Alvarez/Facundo Bagnis 1 6 3 8
<