Belarus F2 (Minsk) 2018 live score, live výsledky

Belarus F2 (Minsk) live, $15K

muži dvouhra tvrdý Belarus Belarus F2 (Minsk) sety 1 2 3 4 5
19.08.18
finále
Sergey Betov 2 7 1 6
David Poljak 1 5 6 0
17.08.18
semifinále
Sergey Betov 2 6 6
Anil Yuksel 0 4 3
17.08.18
semifinále
David Poljak 2 7 4 6
Ivan Liutarevich 1 60 6 4
16.08.18
čtvrtfinále
Sergey Betov 2 7 6
Marek Gengel 0 5 3
16.08.18
čtvrtfinále
Anil Yuksel 2 7 6
Giorgio Ricca 0 5 3
16.08.18
čtvrtfinále
David Poljak 2 6 6
Aleksandr Bulitski 0 4 3
16.08.18
čtvrtfinále
Ivan Liutarevich 2 6 6
Yannai Barkai 0 3 2
15.08.18
2. kolo
Sergey Betov 2 7 7
Conor Berg 0 65 5
15.08.18
2. kolo
Anil Yuksel 2 6 1 6
Francesco Vilardo 1 3 6 3
15.08.18
2. kolo
Aleksandr Bulitski 2 4 6 6
Igor Smilansky 1 6 4 4
15.08.18
2. kolo
David Poljak 2 7 4 6
Koray Kirci 1 60 6 2
15.08.18
2. kolo
Giorgio Ricca 2 6 7
Jonathan Gray 0 4 5
15.08.18
2. kolo
Yannai Barkai 2 6 1 6
Joshua Paris 1 4 6 3
15.08.18
2. kolo
Ivan Liutarevich 3 6 4 def.
Grigoriy Lomakin 0 3 3
15.08.18
2. kolo
Marek Gengel 2 6 6
Daniil Klimov 0 3 2
13.08.18
1. kolo
Aleksandr Bulitski 2 6 6 6
Cengiz Aksu 1 2 72 2
13.08.18
1. kolo
Conor Berg 2 6 3 7
Ryan James Storrie 1 3 6 65
13.08.18
1. kolo
Igor Smilansky 2 6 6
Martin Borisiouk 0 3 3
13.08.18
1. kolo
Grigoriy Lomakin 2 6 6 6
Fernando Yamacita 1 72 3 3
14.08.18
1. kolo
Sergey Betov 2 6 6 6
Sarp Agabigun 1 78 4 4
14.08.18
1. kolo
Anil Yuksel 2 6 6
Fran Zvonimir Zgombic 0 4 4
14.08.18
1. kolo
Francesco Vilardo 2 6 6
Aleksei Khomich 0 4 3
14.08.18
1. kolo
David Poljak 2 7 6
Denis Matsukevitch 0 62 3
14.08.18
1. kolo
Giorgio Ricca 2 6 0 6
Alexander Zgirovsky 1 3 6 2
14.08.18
1. kolo
Yannai Barkai 2 6 6
Yan Bondarevskiy 0 4 4
14.08.18
1. kolo
Ivan Liutarevich 2 2 7 6
Mert Naci Turker 1 6 62 1
14.08.18
1. kolo
Joshua Paris 1 6 3
Roman Khassanov skreč 0 2 1
14.08.18
1. kolo
Koray Kirci 2 6 6
George Tsivadze 0 4 4
14.08.18
1. kolo
Marek Gengel 2 7 6
Beibit Zhukayev 0 5 2
14.08.18
1. kolo
Jonathan Gray 2 6 2 7
Alon Elia 1 3 6 5
14.08.18
1. kolo
Daniil Klimov 2 7 6
Gabriel Petit 0 64 3
12.08.18
kvalifik.
Aleksandr Bulitski 2 6 6
Shonigmatjon Shofayziyev 0 2 0
12.08.18
kvalifik.
Conor Berg 2 6 6
Dzianis Zharyn 0 4 2
12.08.18
kvalifik.
George Tsivadze 2 7 7
Aliaksandr Liaonenka 0 64 5
12.08.18
kvalifik.
Mert Naci Turker 2 6 6
Nazar Achour 0 3 4
12.08.18
kvalifik.
Ivan Liutarevich 2 2 6 6
Sagadat Ayap 1 6 3 0
12.08.18
kvalifik.
Cengiz Aksu 2 6 6 6
Martin Beran 1 75 1 3
12.08.18
kvalifik.
Daniil Klimov 2 6 1 6
Fernando Yamacita 1 4 6 2
12.08.18
kvalifik.
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Yahor Yatsyk 0 4 4
11.08.18
1. kolo kval.
Aleksandr Bulitski 2 7 6
Niklas Johansson 0 5 2
11.08.18
1. kolo kval.
Shonigmatjon Shofayziyev 2 6 3 6
Artsiom Bardzin 1 1 6 2
11.08.18
1. kolo kval.
Conor Berg 2 6 6
Artsiom Cherkasau 0 0 0
11.08.18
1. kolo kval.
George Tsivadze 2 6 6
Mikhail Kniazeu 0 2 1
11.08.18
1. kolo kval.
Sagadat Ayap 2 6 6 6
Danila Moroz 1 75 2 2
11.08.18
1. kolo kval.
Yahor Yatsyk 2 6 7
Daniil Khitrou 0 1 65
11.08.18
1. kolo kval.
Martin Beran 2 6 6
Aleksandr Kalinin 0 4 3
11.08.18
1. kolo kval.
Fernando Yamacita 2 6 6
Razvan Baiant 0 2 3
11.08.18
1. kolo kval.
Mert Naci Turker 2 7 6
Maxim Tybar 0 5 4
11.08.18
1. kolo kval.
Ivan Liutarevich 2 6 6
Aliaksandr Prudnikau 0 3 3
11.08.18
1. kolo kval.
Nazar Achour 2 6 3 6
Ilya Filichev 1 0 6 3
11.08.18
1. kolo kval.
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Uladzislau Zhuk 0 2 4
11.08.18
1. kolo kval.
Cengiz Aksu 2 6 7
Zura Tkemaladze 0 1 64
11.08.18
1. kolo kval.
Daniil Klimov 2 6 6
Renat Sakhabutdinov 0 3 0
11.08.18
1. kolo kval.
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Zhan Skindzer 0 2 2
11.08.18
1. kolo kval.
Dzianis Zharyn 2 6 6
Mert Alkaya 0 0 3
muži čtyřhra tvrdý Belarus Belarus F2 (Minsk) sety 1 2 3 4 5
13.08.18
finále
Conor Berg/Scott Duncan 2 7 6
Marek Gengel/David Poljak 0 61 4
13.08.18
semifinále
Marek Gengel/David Poljak 2 6 6
Giorgio Ricca/Francesco Vilardo 0 4 2
13.08.18
semifinále
Conor Berg/Scott Duncan 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka/Maksim Zubkou 0 0 3
13.08.18
čtvrtfinále
Aliaksandr Liaonenka/Maksim Zubkou 2 3 6 10
Mikhail Kniazeu/Dzianis Zharyn 1 6 1 8
13.08.18
čtvrtfinále
Marek Gengel/David Poljak 2 6 6
Koray Kirci/Anil Yuksel 0 3 4
13.08.18
čtvrtfinále
Conor Berg/Scott Duncan 2 4 7 10
Cengiz Aksu/Niklas Johansson 1 6 65 6
13.08.18
čtvrtfinále
Giorgio Ricca/Francesco Vilardo 2 6 6 10
Roman Khassanov/Denis Matsukevitch 1 74 1 5
13.08.18
1. kolo
Aliaksandr Liaonenka/Maksim Zubkou 2 7 2 10
Martin Beran/Joshua Paris 1 68 6 3
13.08.18
1. kolo
Marek Gengel/David Poljak 2 7 7
Yan Bondarevskiy/Shonigmatjon Shofayziyev 0 67 5
13.08.18
1. kolo
Roman Khassanov/Denis Matsukevitch 2 6 3 10
Sagadat Ayap/Aleksei Khomich 1 4 6 6
13.08.18
1. kolo
Conor Berg/Scott Duncan 2 6 7
Igor Smilansky/Fernando Yamacita 0 3 61
13.08.18
1. kolo
Koray Kirci/Anil Yuksel 2 4 7 11
Grigoriy Lomakin/George Tsivadze 1 6 66 9
13.08.18
1. kolo
Mikhail Kniazeu/Dzianis Zharyn 2 7 7
Martin Borisiouk/Alexander Zgirovsky 0 65 67
13.08.18
1. kolo
Giorgio Ricca/Francesco Vilardo 2 6 7 10
Yannai Barkai/Alon Elia 1 74 65 4
13.08.18
1. kolo
Cengiz Aksu/Niklas Johansson 2 6 6
Sarp Agabigun/Mert Naci Turker 0 4 3
<