Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.20
finále
Maximilian Marterer 2 6 6 7
Tomas Machac 1 73 2 5
muži dvouhra tvrdý USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.20
finále
Denis Kudla 2 3 6 6
Prajnesh Gunneswaran 1 6 3 0
muži dvouhra antuka Ecuador Guayaquil Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.20
kvalifik.
Oriol Roca Batalla 2 6 2 6
Genaro Alberto Olivieri 1 4 6 2
15.11.20
kvalifik.
Hernan Casanova 2 4 7 7
Gonzalo Lama 1 6 5 64
15.11.20
kvalifik.
Thiago Agustin Tirante 2 6 6 7
Nicolas Alvarez 1 4 76 5
15.11.20
kvalifik.
Jesper De Jong 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli 0 1 3
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
15.11.20
1. kolo kval.
Billy Harris 2 2 6 11
Neil Oberleitner 1 6 4 9
15.11.20
1. kolo kval.
Luca Castelnuovo 2 6 6
Yair Sarouk 0 4 4
15.11.20
1. kolo kval.
Gijs Brouwer 2 6 6
Vasilios Caripi 0 1 0
15.11.20
1. kolo kval.
Edoardo Lavagno 2 6 6
Jason Janis 0 1 0
15.11.20
finále
Evan Furness 2 6 4 6
Lucas Catarina 1 3 6 1
15.11.20
semifinále
Evan Furness 2 6 6
Ryan Peniston 0 2 2
15.11.20
1. kolo kval.
Patrik Hartmeier 2 1 6 10
Ioannis Xilas 1 6 3 5
15.11.20
1. kolo kval.
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Theodoros Mitsakos 0 0 0
15.11.20
1. kolo kval.
Vasil Kirkov 2 6 6
Cezar Cretu (ROU) 0 4 3
15.11.20
1. kolo kval.
Stuart Parker 2 6 6
Jack Hodges 0 4 4
15.11.20
1. kolo kval.
Naoki Tajima 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 1 1
15.11.20
1. kolo kval.
Federico Arnaboldi 2 7 6
Adam Jones 0 5 2
15.11.20
1. kolo kval.
Stefan Palosi 2 6 7
Mick Veldheer 0 1 66
15.11.20
1. kolo kval.
Nicholas David Ionel 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 2 0
15.11.20
1. kolo kval.
Sebastian Gima 2 6 6
Sean Hodkin 0 4 3
15.11.20
1. kolo kval.
Alec Deckers 2 6 6
Guy Dagan 0 0 1
15.11.20
1. kolo kval.
Roman Andres Burruchaga 2 6 6
Igor Solomatin 0 2 2
15.11.20
1. kolo kval.
Gianmarco Ferrari 2 2 6 10
Matic Spec 1 6 3 5
15.11.20
1. kolo kval.
Toby Alex Kodat 2 6 6
Stephanos Schinas 0 0 1
15.11.20
1. kolo kval.
Austin Ansari (USA) 2 6 4 10
Sergis Kyratzis 1 4 6 5
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
15.11.20
1. kolo kval.
Denis Milchenko 2 6 6
Ignacio Barrios 0 1 0
15.11.20
1. kolo kval.
Pavle Daljev 2 6 6
Zakai Stone 0 1 2
15.11.20
finále
Petros Chrysochos 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 3 2
15.11.20
1. kolo kval.
Danylo Veremeychuk 2 6 6
Omar El Shehawy 0 3 2
15.11.20
1. kolo kval.
Akram El Sallaly 2 6 6
Annei Laska 0 2 0
15.11.20
1. kolo kval.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Shahar Gabay 0 1 2
15.11.20
1. kolo kval.
Mohamad Gomaa 2 6 6
Davud Amirov 0 2 2
15.11.20
1. kolo kval.
Sherif Makhlouf 2 4 6 10
Omar El-Moslemany 1 6 2 5
15.11.20
1. kolo kval.
Lazar Vojinovic 2 5 7 10
Seth Seely 1 7 5 5
15.11.20
1. kolo kval.
Hans Albert Schubert 2 6 6
Mykyta Shurubura 0 2 0
15.11.20
1. kolo kval.
Maxim Krapivin 2 4 7 10
Svyatoslav Ilnytskyy 1 6 67 8
15.11.20
1. kolo kval.
Preston Connor 2 6 6
Muhammad Ragy 0 2 0
15.11.20
1. kolo kval.
Lilian Breut 2 6 6
Luc Koenig 0 0 3
15.11.20
1. kolo kval.
Raphael Collignon 2 6 6
Philip Bachmaier 0 1 3
muži dvouhra antuka Spain M15 Valldoreix sety 1 2 3 4 5
15.11.20
finále
Holger Vitus Nodskov Rune 2 7 6
Javier Barranco Cosano 0 60 3
muži dvouhra antuka Spain M15 Villena sety 1 2 3 4 5
15.11.20
1. kolo kval.
Lamine Ouahab 2 6 6
Alejandro Turriziani Alvarez 0 2 2
15.11.20
1. kolo kval.
Michael Zhu 2 6 6
Mathys Erhard 0 4 1
15.11.20
1. kolo kval.
Jose Fco. Vidal Azorin 2 4 6 10
Francisco Andreu Garcia 1 6 4 6
15.11.20
1. kolo kval.
Jorge Martinez Martinez 2 7 7
Miguel Damas 0 5 63
15.11.20
1. kolo kval.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 3
Xavier Gabarro 0 3 0
15.11.20
1. kolo kval.
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Mario Mansilla Diez 0 3 3
15.11.20
1. kolo kval.
Ignacio Monzon 2 6 6
Jose Joaquin Miranda Cisneros 0 4 2
15.11.20
1. kolo kval.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Daniel Merida Aguilar 0 3 4
15.11.20
1. kolo kval.
Nicolas Moreno De Alboran 2 2 6 10
Alex Marti Pujolras 1 6 4 7
15.11.20
1. kolo kval.
Alexander Weis 2 6 6
Alberto Colas Sanchez 0 4 4
15.11.20
1. kolo kval.
Maxence Beauge 2 2 6 10
Albert Roglan 1 6 1 2
15.11.20
1. kolo kval.
Andrey Chepelev 2 5 6 10
Zakhar Trapeznikov 1 7 4 7
15.11.20
1. kolo kval.
Damien Wenger 2 6 6
Jaime Caldes 0 3 4
15.11.20
1. kolo kval.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Maxime Mora 0 1 2
15.11.20
1. kolo kval.
Louis Dussin 2 2 6 10
Eric Vanshelboim 1 6 3 6
15.11.20
1. kolo kval.
Yan Bondarevskiy 2 6 7
Max Alcala Gurri 0 1 63
15.11.20
1. kolo kval.
Pedro Vives Marcos 2 7 7
Pol Amoros Ramos 0 5 66
15.11.20
1. kolo kval.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Dominik Palan 0 0 0
15.11.20
1. kolo kval.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Luigi Sorrentino 0 4 3
15.11.20
1. kolo kval.
Jorge Plans 2 2 6 10
Vladislav Ivanov 1 6 4 8
15.11.20
1. kolo kval.
Pedro Araujo 2 7 7
Carles Hernandez 0 5 64
15.11.20
1. kolo kval.
Taiyo Yamanaka 2 7 6
Daniel Rincon 0 61 4
15.11.20
1. kolo kval.
Abedallah Shelbayh 2 6 6
Chanon Phunsawat 0 3 3
muži dvouhra tvrdý I. United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
15.11.20
Rafael Nadal 2 6 6
Andrey Rublev 0 3 4
15.11.20
Dominic Thiem 2 7 4 6
Stefanos Tsitsipas 1 65 6 3
muži dvouhra tvrdý USA Orlando Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.20
kvalifik.
Alexander Ritschard 2 6 6
Sadio Doumbia 0 3 2
15.11.20
kvalifik.
Christian Harrison 2 7 6
Nick Chappell 0 63 3
15.11.20
kvalifik.
Stefan Kozlov 2 7 6 6
Kevin King 1 61 77 4
15.11.20
kvalifik.
Zachary Svajda 2 7 6
Zane Khan 0 611 4
muži dvouhra tvrdý I. Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.20
kvalifik.
Johannes Haerteis 2 6 3 6
Alexey Vatutin 1 3 6 3
15.11.20
kvalifik.
Altug Celikbilek 2 6 6
Francesco Forti 0 2 2
15.11.20
kvalifik.
Andrea Pellegrino 2 7 0 6
Evgeny Karlovskiy 1 65 6 2
15.11.20
kvalifik.
Pavel Kotov 2 6 4 6
Michael Geerts 1 2 6 3
muži čtyřhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
15.11.20
semifinále
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 2 6 6
Stefan Palosi/Ryan Peniston 0 4 2
15.11.20
čtvrtfinále
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 2 6 6
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 0 4 2
15.11.20
1. kolo
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 1 1
Mateus Alves (2001)/Facundo Diaz Acosta skreč 0 1
15.11.20
čtvrtfinále
Stefan Palosi/Ryan Peniston 1 w/o
Uladzimir Ignatik/Mircea-Alexandru Jecan 0
15.11.20
čtvrtfinále
Luke Johnson/Michail Pervolarakis 2 4 6 10
Maxime Hamou/Gerardo Lopez Villasenor 1 6 3 6
15.11.20
1. kolo
Lucas Catarina/Markos Kalovelonis 2 6 6
Federico Arnaboldi/Gianmarco Ferrari 0 4 4
15.11.20
finále
Jakub Paul/Mick Veldheer 2 6 6
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 0 1 4
15.11.20
semifinále
Jakub Paul/Mick Veldheer 1 6
Luke Johnson/Michail Pervolarakis skreč 0 1
15.11.20
čtvrtfinále
Jakub Paul/Mick Veldheer 2 6 6
Lucas Catarina/Markos Kalovelonis 0 4 0
muži čtyřhra tvrdý I. United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
15.11.20
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 7 3 10
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 1 5 6 5
15.11.20
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 7 10
Kevin Krawietz/Andreas Mies 1 73 64 7
<