ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Zura Tkemaladze | Erden Er | 6-0, 6-0 | M25 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
14.07.04, 19 Let
14.07.04, 19 Let
Zura Tkemaladze vs. Erden Er - Vzájemné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Zura Tkemaladze | Erden Er | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M25 Antalya | antuka |
Zura Tkemaladze form & Erden Er form
Zura Tkemaladze - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Erden Er - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Zura Tkemaladze | 0-6, 0-6 | detail zápasu |