ZÁPAS
12.02.20 | 1. kolo | Zizou Bergs | Marco Furlanetto | 6-2, 6-2 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zizou Bergs | Marco Furlanetto | |
1. podání % | 33/46 (72%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 17/46 (37%) |
Vyhrané body celkem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Marco Furlanetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zizou Bergs | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
Zizou Bergs | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Marco Furlanetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zizou Bergs | 5-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Marco Furlanetto | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Zizou Bergs | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marco Furlanetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zizou Bergs | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Marco Furlanetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zizou Bergs | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Marco Furlanetto | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Marco Furlanetto | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Zizou Bergs | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.03.01, 23 Let
02.03.01, 23 Let
Zizou Bergs vs. Marco Furlanetto - Vzájemné zápasy
12.02.20 | 1. kolo | Zizou Bergs | Marco Furlanetto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Zizou Bergs form & Marco Furlanetto form
Zizou Bergs - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Mikhail Kukushkin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Andrey Rublev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Marin Cilic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-5, 1-6, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 5-7, 0-2, - Zizou Bergs - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Joris De Loore | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Michael Mmoh | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Marc Polmans | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. James Kent Trotter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. James Duckworth | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | Michael Vrbensky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dominik Koepfer | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Dominik Koepfer | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Marco Furlanetto - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Matteo De Vincentis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Viktor Markov | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Kobayashi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Giammarco Gandolfi | 5-7, 6-77 | detail zápasu |