ZÁPAS
27.05.19 | 1. kolo kval. | Zhou Mingzhou | Kaiwei Wang | 6-2, 6-2 | M25 Luzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zhou Mingzhou | Kaiwei Wang | |
1. podání % | 26/41 (63%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zhou Mingzhou | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Kaiwei Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zhou Mingzhou | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Kaiwei Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhou Mingzhou | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Kaiwei Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zhou Mingzhou | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Kaiwei Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Zhou Mingzhou | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Kaiwei Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhou Mingzhou | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Kaiwei Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zhou Mingzhou | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Kaiwei Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhou Mingzhou | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Kaiwei Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Čína
10.05.00, 23 Let
10.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
31.07.99, 24 Let
31.07.99, 24 Let
Zhou Mingzhou vs. Kaiwei Wang - Vzájemné zápasy
27.05.19 | 1. kolo kval. | Zhou Mingzhou | Kaiwei Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Luzhou | tvrdý |
Zhou Mingzhou form & Kaiwei Wang form
Zhou Mingzhou - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Zekai Li | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Yanis Peterhans | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kandil | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Aristarkh Safonov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasper Lai | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Shaoyun Liu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | Thijmen Loof - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Qiulin Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marco Danielo Geronimo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Dingzheng Nima | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Jeffrey Hsu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Changli Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Zhan Zheng | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Xinyuan Xie | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 3-6, 7-65, 3-2, Xing Dao Chen - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Xing Dao Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Wenze Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shiyou Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Xirui Han | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Kaiwei Wang - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Beren | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Qun Gao | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. William Ma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingzhou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Samuel Shropshire | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Hai Truong Vo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F8 - tvrdý | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Zhe Zhou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Xinmu Zhou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F4 - tvrdý | ||||
27.04.18 1. kolo kval. | vs. Liran Chen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
18.03.18 | vs. Lorenzo Di Maro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
10.03.18 | vs. Zvonimir Oreskovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
05.03.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Ke Ma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indonesia F6 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indonesia F5 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Jad Karaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indonesia F4 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Long Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detail zápasu |