ZÁPAS
19.07.16 | 1. kolo | Zhe Li | Jae-Min Seol | 6-2, 3-6, 6-2 | Gimcheon Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zhe Li | Jae-Min Seol | |
1. podání % | 43/71 (61%) | 35/75 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/43 (72%) | 21/35 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/28 (54%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/75 (48%) | 25/71 (35%) |
Vyhrané body celkem | 82/146 (56%) | 64/146 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 8 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zhe Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Jae-Min Seol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhe Li | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Jae-Min Seol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhe Li | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Zhe Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jae-Min Seol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zhe Li | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Jae-Min Seol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zhe Li | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Jae-Min Seol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhe Li | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Jae-Min Seol | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
15.01.90, 34 Let
16 549 $
15.01.90, 34 Let
16 549 $
Zhe Li vs. Jae-Min Seol - Vzájemné zápasy
19.07.16 | 1. kolo | Zhe Li | Jae-Min Seol | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Gimcheon Challenger | tvrdý |
Zhe Li form & Jae-Min Seol form
Zhe Li - poslední zápasy
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
09.07.23 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - skreč | detail zápasu |
Jae-Min Seol - poslední zápasy
Thailand F7 - tvrdý | ||||
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 3-6, 2-2, - Jae-Min Seol - skreč | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Brian Boggs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Ki Su Jung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jaewon Jun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Hyeon Il Jung | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Hyeong Jin Cho | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F3 - tvrdý | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vietnam F2 - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Skadarka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Japan F3 - tvrdý | ||||
17.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Japan F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Daiki Koga | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F12 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F11 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.17 1. kolo | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 1-0, Dylan Seong-Kwan Kim - skreč | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
22.06.17 čtvrtfinále | vs. Min-Kyu Song | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.17 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.17 1. kolo | vs. Shane Vinsant | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Sang-Woo Noh | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Hyun-Woo Nam | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 4-6 | detail zápasu |