ZÁPAS
11.06.16 | 1. kolo kval. | Zhe Li | Daniel Bennett | 6-0, 6-2 | Ilkley Challenger | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Zhe Li | Daniel Bennett | |
1. podání % | 21/34 (62%) | 25/50 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/21 (90%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané body z returnu | 28/50 (56%) | 6/34 (18%) |
Vyhrané body celkem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zhe Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Daniel Bennett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhe Li | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Daniel Bennett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhe Li | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Daniel Bennett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Zhe Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Daniel Bennett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhe Li | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Daniel Bennett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Daniel Bennett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Daniel Bennett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
27.02.98, 26 Let
27.02.98, 26 Let
Zhe Li vs. Daniel Bennett - Vzájemné zápasy
11.06.16 | 1. kolo kval. | Zhe Li | Daniel Bennett | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Ilkley Challenger | tráva |
Zhe Li form & Daniel Bennett form
Zhe Li - poslední zápasy
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
09.07.23 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - skreč | detail zápasu |
Daniel Bennett - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
09.11.18 | vs. Maxime Lapraille | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
02.11.18 | vs. Zachary Smith | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Matthew Ebden | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. David Stevenson | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Oliver Hudson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
11.06.16 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Ben Draper | 1-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.16 kvalifik. | vs. Raymond Sarmiento | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Connor Farren | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Nick Eeckelaers | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.15 2. kolo kval. | vs. Imran Aswat | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
19.01.15 2. kolo kval. | vs. Peter Bothwell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Sam Rice | 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Bruno Argudo-Toro | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
07.10.13 2. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 3-6, 3-6 | detail zápasu |