ZÁPAS
28.09.17 | 2. kolo | Zhe Li | Benard Bruno Nkomba | 7-64, 6-3 | Australia F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zhe Li | Benard Bruno Nkomba | |
1. podání % | 37/65 (57%) | 40/77 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/37 (73%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/28 (68%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/77 (44%) | 19/65 (29%) |
Vyhrané body celkem | 80/142 (56%) | 62/142 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
08.09.99, 24 Let
10 830 $
08.09.99, 24 Let
10 830 $
Zhe Li vs. Benard Bruno Nkomba - Vzájemné zápasy
28.09.17 | 2. kolo | Zhe Li | Benard Bruno Nkomba | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Australia F5 | tvrdý |
Zhe Li form & Benard Bruno Nkomba form
Zhe Li - poslední zápasy
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
09.07.23 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - skreč | detail zápasu |
Benard Bruno Nkomba - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Matt Reid | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-72, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Cameron Green | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Max Purcell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. John-Patrick Smith | 2-6, - Benard Bruno Nkomba - skreč | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-5 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Rhett Purcell | 6-2, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 6-70, 2-4, - Benard Bruno Nkomba - skreč | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Maverick Banes | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Lucas Vuradin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Haru Sonton | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Brydan Klein | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nicholas Horton | 6-74, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Bradley Mousley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
14.06.19 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Shaheed Alam | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Johnstone | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, Phongsapak Kerdlaphee - skreč | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Shaheed Alam | 0-6, 5-7 | detail zápasu |