ZÁPAS
15.03.18 | 2. kolo | Ze Zhang | Oscar Otte | 6-1, 7-5 | Shenzhen Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ze Zhang | Oscar Otte | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 32/57 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/30 (93%) | 20/32 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 11/46 (24%) |
Vyhrané body celkem | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 3 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ze Zhang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ze Zhang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ze Zhang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ze Zhang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ze Zhang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ze Zhang | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ze Zhang | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ze Zhang | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ze Zhang | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ze Zhang vs. Oscar Otte - Vzájemné zápasy
15.03.18 | 2. kolo | Ze Zhang | Oscar Otte | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Shenzhen Challenger | tvrdý |
Ze Zhang form & Oscar Otte form
Ze Zhang - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.07.22 čtvrtfinále | vs. Rigele Te | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Mathieu Scaglia | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 5-7, - Ze Zhang - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.22 semifinále | vs. Skander Mansouri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Rigele Te | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Dan Martin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Filippo Martini | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Takuto Niki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.21 finále | vs. Ryan Peniston | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Luke Johnson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Adam Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Takuto Niki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | - | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Bastien Presuhn | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
15.01.20 3. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Oscar Otte - poslední zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |