ZÁPAS
28.03.17 | 1. kolo | Zdenek Kolar | Zvonimir Oreskovic | 6-0, 6-0 | Croatia F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zdenek Kolar | Zvonimir Oreskovic | |
1. podání % | 18/29 (62%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/18 (94%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 1/14 (7%) |
Vyhrané body z returnu | 25/32 (78%) | 5/29 (17%) |
Vyhrané body celkem | 49/61 (80%) | 12/61 (20%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
09.01.98, 26 Let
09.01.98, 26 Let
Zdenek Kolar vs. Zvonimir Oreskovic - Vzájemné zápasy
28.03.17 | 1. kolo | Zdenek Kolar | Zvonimir Oreskovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Croatia F4 | antuka |
Zdenek Kolar form & Zvonimir Oreskovic form
Zdenek Kolar - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Zvonimir Oreskovic - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 3-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Kurzmann | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Josip Jerolimov | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Milos Milakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Tadija Radovanovic | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 0-2, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Aleksas Tverijonas | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F21 - antuka | ||||
29.07.18 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 0-3, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Manuel Bernard | 3-6, 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Luca Staeheli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Manfred Fellin | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Dragovic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Calin Manda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 1-1, Yan Sabanin - skreč | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-73, 6-2, 4-6 | detail zápasu |