ZÁPAS
05.09.17 | 1. kolo | Zdenek Kolar | Peter Vajda | 6-2, 6-0 | Hungary F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zdenek Kolar | Peter Vajda | |
1. podání % | 27/33 (82%) | 39/55 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/27 (89%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/6 (83%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 4/33 (12%) |
Vyhrané body celkem | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zdenek Kolar vs. Peter Vajda - Vzájemné zápasy
05.09.17 | 1. kolo | Zdenek Kolar | Peter Vajda | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Hungary F8 | antuka |
19.10.16 | 1. kolo | Zdenek Kolar | Peter Vajda | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | koberec |
Zdenek Kolar form & Peter Vajda form
Zdenek Kolar - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Peter Vajda - poslední zápasy
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 7-63, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Noah Rockstroh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 0-2, - Peter Vajda - skreč | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Matej Cintl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 0-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Jussi Tiainen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Slavic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Marcell Bartakovics | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 2. kolo kval. | vs. Leon Petko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Albert Sprlak Puk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 7-610, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. S.prithvi Sekhar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |