ZÁPAS
16.02.17 | 2. kolo | Zdenek Kolar | Mate Delic | 6-1, 6-3 | Egypt F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zdenek Kolar | Mate Delic | |
1. podání % | 29/45 (64%) | 43/67 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/29 (83%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 2 | 10 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zdenek Kolar vs. Mate Delic - Vzájemné zápasy
31.03.17 | čtvrtfinále | Zdenek Kolar | Mate Delic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Croatia F4 | antuka |
10.03.17 | čtvrtfinále | Mate Delic | Zdenek Kolar | 7-64, 6-74, 7-5 | detail zápasu | Croatia F1 | antuka |
16.02.17 | 2. kolo | Zdenek Kolar | Mate Delic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Egypt F5 | tvrdý |
Zdenek Kolar form & Mate Delic form
Zdenek Kolar - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Mate Delic - poslední zápasy
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Joao Souza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Manuel Massimino | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Albano Olivetti | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
18.05.18 čtvrtfinále | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.18 2. kolo | vs. Petr Hajek | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
12.05.18 semifinále | vs. Jules Okala | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
06.05.18 finále | vs. Gijs Brouwer | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.05.18 semifinále | vs. Jules Okala | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Tak Khunn Wang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 3-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
19.04.18 čtvrtfinále | vs. Tomislav Brkic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.18 2. kolo | vs. Patrik Rikl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F7 - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Maciej Smola | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
23.03.18 čtvrtfinále | vs. Peter Nagy | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Ivan Sabanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
10.03.18 semifinále | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.18 čtvrtfinále | vs. Tomislav Jotovski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.18 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |