ZÁPAS
10.05.19 | 3. kolo | Zdenek Kolar | Carlos Taberner | 6-3, 6-0 | Braga Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zdenek Kolar | Carlos Taberner | |
1. podání % | 29/39 (74%) | 42/58 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/29 (72%) | 19/42 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/58 (59%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body celkem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zdenek Kolar | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zdenek Kolar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Zdenek Kolar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zdenek Kolar vs. Carlos Taberner - Vzájemné zápasy
21.06.23 | 2. kolo | Zdenek Kolar | Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Poznan Challenger | antuka |
10.05.19 | 3. kolo | Zdenek Kolar | Carlos Taberner | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka |
Zdenek Kolar form & Carlos Taberner form
Zdenek Kolar - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |