ZÁPAS
27.08.19 | 1. kolo | Zachary Eisinga | Max Houkes | 6-3, 6-1 | M15 Haren | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zachary Eisinga | Max Houkes | |
1. podání % | 22/40 (55%) | 29/56 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/22 (91%) | 19/29 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/18 (72%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 7/40 (18%) |
Vyhrané body celkem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zachary Eisinga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zachary Eisinga | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Max Houkes | |
0-0 | ||
Zachary Eisinga | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Zachary Eisinga | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Max Houkes | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Zachary Eisinga | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Max Houkes | |
0-0 | ||
Zachary Eisinga | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Max Houkes | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Zachary Eisinga | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0 | ||
Zachary Eisinga | 6-1 | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zachary Eisinga vs. Max Houkes - Vzájemné zápasy
27.08.19 | 1. kolo | Zachary Eisinga | Max Houkes | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Haren | antuka |
Zachary Eisinga form & Max Houkes form
Zachary Eisinga - poslední zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-2, 6-74, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Dax Donders | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 5-7, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Billy Harris | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Muthu Senthilkumar | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 5-1, Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Guillaume Dermiens | 6-4, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Martin Dimitrov | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Anton Magnusson | 6-2, 4-6, 10-2 | detail zápasu |
Max Houkes - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.03.24 semifinále | vs. Valentin Royer | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu |