ZÁPAS
31.07.18 | 1. kolo | Yunseong Chung | William Bushamuka | 6-2, 6-3 | Lexington Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yunseong Chung | William Bushamuka | |
1. podání % | 26/46 (57%) | 28/49 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/49 (53%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yunseong Chung | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yunseong Chung | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-3 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kongo
24.01.96, 28 Let
21 338 $
24.01.96, 28 Let
21 338 $
Yunseong Chung vs. William Bushamuka - Vzájemné zápasy
31.07.18 | 1. kolo | Yunseong Chung | William Bushamuka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Lexington Challenger | tvrdý |
Yunseong Chung form & William Bushamuka form
Yunseong Chung - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detail zápasu |
William Bushamuka - poslední zápasy
M15 Lima - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Eric Hadigian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 7-69, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Alex Knaff | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Henry Patten | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Andres Andrade | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Sebastian Murillo | 6-3, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Eero Vasa | 7-67, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Palm | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mark Mandlik | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Tybar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Jordi Arconada | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |