ZÁPAS
12.03.19 | 2. kolo | Yunseong Chung | Rudolf Molleker | 6-4, 6-1 | Shenzhen Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yunseong Chung | Rudolf Molleker | |
1. podání % | 31/54 (57%) | 46/76 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/23 (65%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 37/76 (49%) | 15/54 (28%) |
Vyhrané body celkem | 76/130 (58%) | 54/130 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yunseong Chung vs. Rudolf Molleker - Vzájemné zápasy
12.03.19 | 2. kolo | Yunseong Chung | Rudolf Molleker | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Shenzhen Challenger | tvrdý |
Yunseong Chung form & Rudolf Molleker form
Yunseong Chung - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu |
Rudolf Molleker - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Jack Draper | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-61, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 6-75, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu |