ZÁPAS
14.05.19 | 1. kolo | Yunseong Chung | Jea Moon Lee | 7-65, 6-2 | Gwangju Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yunseong Chung | Jea Moon Lee | |
1. podání % | 34/70 (49%) | 50/80 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 31/50 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/36 (61%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/80 (45%) | 24/70 (34%) |
Vyhrané body celkem | 82/150 (55%) | 68/150 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 6 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jea Moon Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Jea Moon Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jea Moon Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yunseong Chung | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Jea Moon Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Jea Moon Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Jea Moon Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Jea Moon Lee | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jea Moon Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Jea Moon Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jea Moon Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Jea Moon Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yunseong Chung vs. Jea Moon Lee - Vzájemné zápasy
14.05.19 | 1. kolo | Yunseong Chung | Jea Moon Lee | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Gwangju Challenger | tvrdý |
15.06.16 | 1. kolo | Yunseong Chung | Jea Moon Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Korea F1 | tvrdý |
29.04.13 | kvalifik. | Yunseong Chung | Jea Moon Lee | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Korea F1 | tvrdý |
Yunseong Chung form & Jea Moon Lee form
Yunseong Chung - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Jea Moon Lee - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daiki Yoshimura | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Takuya Kumasaka | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Michael Agwi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anthony Susanto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 0-1, - Jea Moon Lee - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Taisei Ichikawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Kasidit Samrej | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 4-1, Hikaru Shiraishi - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Chanon Phunsawat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jae Hwan Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu |