ZÁPAS
27.06.19 | kvalifik. | Yuichi Sugita | Lukas Rosol | 6-4, 6-3, 6-2 | London | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Yuichi Sugita | Lukas Rosol | |
1. podání % | 48/75 (64%) | 60/100 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/48 (79%) | 40/60 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/27 (59%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 46/100 (46%) | 21/75 (28%) |
Vyhrané body celkem | 100/175 (57%) | 75/175 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esa | 3 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuichi Sugita | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yuichi Sugita | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yuichi Sugita | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuichi Sugita | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yuichi Sugita | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuichi Sugita | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuichi Sugita | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuichi Sugita | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuichi Sugita | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Yuichi Sugita | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuichi Sugita | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuichi Sugita | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuichi Sugita | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yuichi Sugita vs. Lukas Rosol - Vzájemné zápasy
27.06.19 | kvalifik. | Yuichi Sugita | Lukas Rosol | 6-4, 6-3, 6-2 | detail zápasu | London | tráva |
19.10.15 | 1. kolo | Lukas Rosol | Yuichi Sugita | 6-4, 7-62 | detail zápasu | Vienna | tvrdý I. |
28.08.10 | kvalifik. | Lukas Rosol | Yuichi Sugita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | New York | tvrdý |
Yuichi Sugita form & Lukas Rosol form
Yuichi Sugita - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.22 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.22 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
11.06.22 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 3-6, 1-3, - Yuichi Sugita - skreč | detail zápasu | |
Aguascalientes Challenger - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Jay Clarke | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo | vs. Casper Ruud | 3-6, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.21 kvalifik. | vs. Ivo Karlovic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-64, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo kval. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
24.07.21 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-74, 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham 2 - tráva | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
03.05.21 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 0-4, - Yuichi Sugita - skreč | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
24.04.21 1. kolo kval. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Lukas Rosol - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detail zápasu |