ZÁPAS
18.03.18 | kvalifik. | Yu Hsiou Hsu | Zac Osborne | 6-4, 6-1 | Australia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Yu Hsiou Hsu | Zac Osborne | |
1. podání % | 32/44 (73%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 20/32 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/12 (83%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/50 (50%) | 10/44 (23%) |
Vyhrané body celkem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 2 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zac Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Zac Osborne | |
0-0, 15-40 | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-1 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Zac Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Zac Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zac Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Zac Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Zac Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
21.12.97, 26 Let
21.12.97, 26 Let
Yu Hsiou Hsu vs. Zac Osborne - Vzájemné zápasy
18.03.18 | kvalifik. | Yu Hsiou Hsu | Zac Osborne | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Australia F3 | antuka |
Yu Hsiou Hsu form & Zac Osborne form
Yu Hsiou Hsu - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - skreč | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Zac Osborne - poslední zápasy
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo kval. | vs. Kuan Yu Chen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. James Elia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alec Braund | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. David Hough | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-4, 6-75, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Fitzgerald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Tom Evans | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Boniel | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Pavlekovich Smith | 7-5, Thomas Pavlekovich Smith - skreč | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Patrick Fitzgerald | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-2, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Romanov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adam Matthew Gadecki | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Blazo N Djurovic | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
30.12.19 kvalifik. | vs. William Hatzis | 7-64, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Horton | 0-6, 4-6 | detail zápasu |