ZÁPAS
15.11.18 | čtvrtfinále | Yu Hsiou Hsu | Ryota Tanuma | 6-0, 6-2 | Thailand F9 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yu Hsiou Hsu | Ryota Tanuma | |
1. podání % | 24/39 (62%) | 28/51 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/24 (71%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/15 (80%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
Yu Hsiou Hsu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ryota Tanuma | |
2-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-2 | Ryota Tanuma | |
3-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yu Hsiou Hsu vs. Ryota Tanuma - Vzájemné zápasy
15.11.18 | čtvrtfinále | Yu Hsiou Hsu | Ryota Tanuma | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Thailand F9 | tvrdý |
06.11.18 | 1. kolo | Yu Hsiou Hsu | Ryota Tanuma | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Thailand F8 | tvrdý |
15.09.18 | 1. kolo kval. | Ryota Tanuma | Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Kaohsiung Challenger | tvrdý I. |
Yu Hsiou Hsu form & Ryota Tanuma form
Yu Hsiou Hsu - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Bu Yunchaokete | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. James Duckworth | 6-3, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.04.24 finále | vs. Masamichi Imamura | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.24 semifinále | vs. Ryotaro Taguchi | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Jangjun Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - skreč | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |