ZÁPAS
08.01.20 | 1. kolo | Yu Hsiou Hsu | Pak Long Yeung | 6-4, 6-3 | M15 Hong | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yu Hsiou Hsu | Pak Long Yeung | |
1. podání % | 41/61 (67%) | 29/53 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/41 (73%) | 22/29 (76%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 21/53 (40%) | 19/61 (31%) |
Vyhrané body celkem | 63/114 (55%) | 51/114 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 7 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Pak Long Yeung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Pak Long Yeung | |
0-0 | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
1-1 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
4-2 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Hongkong
14.02.95, 29 Let
22 104 $
14.02.95, 29 Let
22 104 $
Yu Hsiou Hsu vs. Pak Long Yeung - Vzájemné zápasy
08.01.20 | 1. kolo | Yu Hsiou Hsu | Pak Long Yeung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Hong | tvrdý |
Yu Hsiou Hsu form & Pak Long Yeung form
Yu Hsiou Hsu - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - skreč | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Pak Long Yeung - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | detail zápasu |