ZÁPAS
04.02.16 | 2. kolo | Young Seok Kim | Thales Turini | 6-3, 7-60 | USA F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Young Seok Kim | Thales Turini | |
1. podání % | 40/68 (59%) | 48/64 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/40 (78%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/28 (61%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/64 (38%) | 20/68 (29%) |
Vyhrané body celkem | 72/132 (55%) | 60/132 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Young Seok Kim vs. Thales Turini - Vzájemné zápasy
04.02.16 | 2. kolo | Young Seok Kim | Thales Turini | 6-3, 7-60 | detail zápasu | USA F6 | antuka |
Young Seok Kim form & Thales Turini form
Young Seok Kim - poslední zápasy
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Douglas Geiwald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Justin Barki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Tzu Li Chang | 6-78, - Young Seok Kim - skreč | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 4-6, 0-3, - Young Seok Kim - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jangjun Kim | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Kenta Nakamura | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Soichiro Moritani | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Minjong Park | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Jae Sung Choi | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hyung Sung Choi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Young-Hoon Jeong | 6-73, 2-6 | detail zápasu |
Thales Turini - poslední zápasy
Brazil F9 - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Christian Lindell | 4-6, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Javier Naser | 2-6, 6-3, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Aleksa Bucan | 5-7, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Winnetka Challenger - tvrdý | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
21.06.18 čtvrtfinále | vs. David Perez Sanz | 2-3, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Chayanon Kaewsuto | 7-61, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Vijayant Malik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Sharmal Dissanayake | 6-75, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Christian Lindell | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F1 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
23.03.18 semifinále | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.18 čtvrtfinále | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.18 2. kolo | vs. Caio Silva | 7-64, Caio Silva - skreč | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Siva Deep Kosaraju | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
India F3 - tvrdý | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Eduardo Dischinger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
22.11.17 2. kolo | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo | vs. Asdrubal Gobernate | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Nicolas Santos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.17 2. kolo kval. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.17 1. kolo kval. | vs. Matthew Leffler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
30.09.17 2. kolo kval. | vs. Fabricio Neis | 7-63, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu |