ZÁPAS
29.06.17 | 2. kolo | Young Seok Kim | Min-Kyu Song | 6-3, 6-2 | Korea F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Young Seok Kim | Min-Kyu Song | |
1. podání % | 29/43 (67%) | 38/56 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/29 (83%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 9/43 (21%) |
Vyhrané body celkem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Young Seok Kim vs. Min-Kyu Song - Vzájemné zápasy
29.06.17 | 2. kolo | Young Seok Kim | Min-Kyu Song | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Korea F5 | antuka |
08.09.16 | čtvrtfinále | Min-Kyu Song | Young Seok Kim | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Korea F8 | antuka |
25.08.16 | čtvrtfinále | Young Seok Kim | Min-Kyu Song | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | Korea F6 | antuka |
Young Seok Kim form & Min-Kyu Song form
Young Seok Kim - poslední zápasy
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Douglas Geiwald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Justin Barki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Tzu Li Chang | 6-78, - Young Seok Kim - skreč | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 4-6, 0-3, - Young Seok Kim - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jangjun Kim | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Kenta Nakamura | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Soichiro Moritani | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Minjong Park | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Jae Sung Choi | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hyung Sung Choi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Young-Hoon Jeong | 6-73, 2-6 | detail zápasu |
Min-Kyu Song - poslední zápasy
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-2, 1-6, 1-3, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sunghyeon Yoon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Minjoon Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Parikshit Somani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hendrik Thada Grohbruegge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. James Duckworth | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mao-Xin Gong | 6-3, 6-79, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.19 čtvrtfinále | vs. Yong-Kyu Lim | - Min-Kyu Song - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyun Sik Go | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 4-6, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 0-4, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
15.05.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Evan Song | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Hong Chung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Evan King | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kofu - tvrdý | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | detail zápasu |