ZÁPAS
24.02.20 | 1. kolo kval. | Yosvani Maturell | Paolo Dagnino | 6-1, 6-3 | M25 Trento | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Yosvani Maturell | Paolo Dagnino | |
1. podání % | 30/43 (70%) | 29/53 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/30 (80%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 27/53 (51%) | 11/43 (26%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yosvani Maturell | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Paolo Dagnino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yosvani Maturell | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Paolo Dagnino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yosvani Maturell | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Paolo Dagnino | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yosvani Maturell | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paolo Dagnino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yosvani Maturell | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Paolo Dagnino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yosvani Maturell | 1-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Paolo Dagnino | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Paolo Dagnino | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Yosvani Maturell | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Paolo Dagnino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Kuba
05.03.03, 21 Let
05.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.10.97, 26 Let
27.10.97, 26 Let
Yosvani Maturell vs. Paolo Dagnino - Vzájemné zápasy
24.02.20 | 1. kolo kval. | Yosvani Maturell | Paolo Dagnino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25 Trento | tvrdý I. |
Yosvani Maturell form & Paolo Dagnino form
Yosvani Maturell - poslední zápasy
M25 Caslano - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Paolo Dagnino - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Yosvani Maturell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Thaler | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Smiej | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Garcia Vazquez | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 6-3, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Jevtic | 6-77, 6-74 | detail zápasu |