ZÁPAS
05.09.16 | 1. kolo | Yong-Kyu Lim | Yo-Sub Yoon | 6-4, 6-1 | Korea F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Yong-Kyu Lim | Yo-Sub Yoon | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 40/51 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/30 (80%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 28/51 (55%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 8 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
31.12.88, 35 Let
31.12.88, 35 Let
Yong-Kyu Lim vs. Yo-Sub Yoon - Vzájemné zápasy
05.09.16 | 1. kolo | Yong-Kyu Lim | Yo-Sub Yoon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Korea F8 | antuka |
Yong-Kyu Lim form & Yo-Sub Yoon form
Yong-Kyu Lim - poslední zápasy
M15 Daegu - tvrdý | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sung Ha Yeon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
15.06.19 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.19 čtvrtfinále | vs. Min-Kyu Song | Min-Kyu Song - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Seokhyeon Chu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 2. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 5-0, Artur Shakhnubaryan - skreč | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.18 | vs. Michael Venus | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Dong Woon Kang | - | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyun Woo Cho | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 1-6, 0-3, - Yong-Kyu Lim - skreč | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
10.06.18 finále | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.18 semifinále | vs. Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.18 čtvrtfinále | vs. Ji Sung Nam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.18 2. kolo | vs. Minjong Park | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon Challenger - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Renta Tokuda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. In Kyo Jeong | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.17 2. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
18.06.17 1. kolo | vs. Young Seok Kim | 3-6, 0-1, - Yong-Kyu Lim - skreč | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
16.06.17 čtvrtfinále | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.17 2. kolo | vs. Jui-Chen Hung | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.06.17 1. kolo | vs. Seunghun Shin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Min-Kyu Song | 6-72, 2-6 | detail zápasu |
Yo-Sub Yoon - poslední zápasy
Korea F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Dong Ju Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Dong-Kyu Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Woo Hyeok Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indonesia F6 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indonesia F5 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F8 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F7 - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Jae-Min Seol | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Ju-Hae Moon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Chan-Yeong Oh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Ji Ha Kim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Gwang Hyeon Cho | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Seong Uk Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Dae-Hee Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F7 - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Koichi Sano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Seung Dong Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Seong-Gook Oh | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Seunghun Shin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Jae Won Yun | 4-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F12 - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Hong-Soon Kim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo | vs. Soong-Jae Cho | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Sung-Keun Jeong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.14 kvalifik. | vs. Byung-Kook Kang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Korea F11 - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo | vs. Jae-Won Choi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F10 - tvrdý | ||||
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Hyun-Soo Lim | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Hong-Soon Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu |