Yen-Hsun Lu vs. Mikael Ymer 26.09.2017

Yen-Hsun Lu vs. Mikael Ymer 26.09.2017 - Chengdu Open - Chengdu - porovnání

ZÁPAS

26.09.171. koloYen-Hsun Lu Mikael Ymer 6-2, 6-3 China Chengdu tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Yen-Hsun LuMikael Ymer
1. podání %37/58 (64%)34/51 (67%)
Vyhrané body z 1.podání28/37 (76%)18/34 (53%)
Vyhrané body z 2.podání8/21 (38%)5/17 (29%)
Vyhrané break-bally5/9 (56%)2/6 (33%)
Vyhrané body z returnu28/51 (55%)22/58 (38%)
Vyhrané body celkem64/109 (59%)45/109 (41%)
Dvojchyby43
Esa82

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Yen-Hsun Lu
Taipei (CHN)
14.08.83, 36 Let
180 cm
67 kg
2001
Hraje pravou rukou
533
8
4 823 490 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
09.09.98, 20 Let




107
505
181 258 $
Mikael Ymer
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Yen-Hsun Lu vs. Mikael Ymer - Vzájemné zápasy

26.09.171. koloYen-Hsun LuMikael Ymer6-2, 6-3 detail zápasuChina Chengdu tvrdý

Yen-Hsun Lu - poslední zápasy

Republic of Korea Busan Challenger - tvrdý
15.05.18
1. kolo
vs. Yosuke Watanuki1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Seoul Challenger - tvrdý
03.05.18
2. kolo
vs. Lloyd Harris4-6, 0-3, - Yen-Hsun Lu - skrečprohradetail zápasu
30.04.18
1. kolo
vs. Maverick Banes6-4, 6-1 výhradetail zápasu
China Ningboo Challenger - tvrdý
21.10.17
semifinále
vs. Taro Daniel2-5, - Yen-Hsun Lu - skrečprohradetail zápasu
20.10.17
čtvrtfinále
vs. Peter Polansky6-2, 6-3 výhradetail zápasu
18.10.17
2. kolo
vs. Tatsuma Ito6-2, 6-3 výhradetail zápasu
16.10.17
1. kolo
vs. Go Soeda6-3, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
China Shanghai - tvrdý
08.10.17
kvalifik.
vs. Stefanos Tsitsipas7-5, 6-72, 4-6 prohradetail zápasu
07.10.17
1. kolo kval.
vs. Rigele Te7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Japan Tokyo - tvrdý
05.10.17
2. kolo
vs. Richard Gasquet0-6, 6-75 prohradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Taro Daniel6-1, 6-3 výhradetail zápasu
China Chengdu - tvrdý
30.09.17
čtvrtfinále
vs. Marcos Baghdatis3-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.09.17
2. kolo
vs. Andrey Rublev6-2, 6-1 výhradetail zápasu
26.09.17
1. kolo
vs. Mikael Ymer6-2, 6-3 výhradetail zápasu
China Shanghai Challenger - tvrdý
17.09.17
finále
vs. Yibing Wu6-76, - Yen-Hsun Lu - skrečprohradetail zápasu
16.09.17
semifinále
vs. Ze Zhang6-1, 6-2 výhradetail zápasu
15.09.17
čtvrtfinále
vs. Mohamed Safwat6-2, 7-5 výhradetail zápasu
13.09.17
2. kolo
vs. Luke Saville6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.09.17
1. kolo
vs. Cheong-Eui Kim6-2, 6-1 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
30.08.17
2. kolo
vs. Radu Albot2-6, 6-77, 7-5, 6-0, 6-72 prohradetail zápasu
28.08.17
1. kolo
vs. Karen Khachanov4-6, 6-2, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
USA Winston-Salem - tvrdý
22.08.17
2. kolo
vs. Steve Johnson4-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.08.17
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric6-2, 6-1 výhradetail zápasu
China Jinan Challenger - tvrdý
12.08.17
finále
vs. Richard Berankis6-3, 6-1 výhradetail zápasu
11.08.17
semifinále
vs. Go Soeda4-6, 7-67, 6-4 výhradetail zápasu
10.08.17
čtvrtfinále
vs. Soon-Woo Kwon6-2, 6-4 výhradetail zápasu
09.08.17
2. kolo
vs. Miomir Kecmanovic6-0, 6-4 výhradetail zápasu
08.08.17
1. kolo
vs. Sergey Betov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
China Chengdu Challenger - tvrdý
06.08.17
finále
vs. Evgeny Donskoy6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.08.17
semifinále
vs. Yibing Wu6-1, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu

Mikael Ymer - poslední zápasy

USA New York - tvrdý
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Thai Kwiatkowski5-7, 6-3, 7-62 výhradetail zápasu
Poland Sopot Challenger - antuka
01.08.19
3. kolo
vs. Tristan Lamasine6-2, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
31.07.19
2. kolo
vs. Ivan Gakhov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Finland Tampere Challenger - antuka
28.07.19
finále
vs. Tallon Griekspoor6-3, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
27.07.19
semifinále
vs. Blaz Rola6-74, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Pedja Krstin2-6, 6-1, 7-65 výhradetail zápasu
25.07.19
3. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen6-4, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
24.07.19
2. kolo
vs. Botic Van De Zandschulp6-4, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
17.07.19
2. kolo
vs. Nicolas Jarry5-7, 3-6 prohradetail zápasu
15.07.19
1. kolo
vs. Alejandro Davidovich Fokina4-6, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
27.06.19
kvalifik.
vs. Dennis Novak6-74, 6-71, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
26.06.19
2. kolo kval.
vs. Dustin Brown7-65, 6-2 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Aidan Mchugh6-4, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom Ilkley Challenger - tráva
20.06.19
3. kolo
vs. Lukas Rosol3-6, 6-74 prohradetail zápasu
19.06.19
2. kolo
vs. Brydan Klein6-3, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom Nottingham Challenger - tráva
14.06.19
3. kolo
vs. Daniel Evans2-6, 6-2, 5-7 prohradetail zápasu
13.06.19
2. kolo
vs. Christopher Eubanks6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
France Paris - antuka
30.05.19
2. kolo
vs. Alexander Zverev1-6, 3-6, 6-73 prohradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Blaz Rola6-0, 6-3, 7-65 výhradetail zápasu
24.05.19
kvalifik.
vs. Henri Laaksonen6-1, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
22.05.19
2. kolo kval.
vs. Johan Sebastien Tatlot3-6, 7-62, 6-1 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Roberto Marcora6-4, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
France Bordeaux Challenger - antuka
05.05.19
finále
vs. Lucas Pouille3-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.05.19
semifinále
vs. Filip Horansky6-1, 6-0 výhradetail zápasu
03.05.19
čtvrtfinále
vs. Adrian Mannarino7-5, 7-5 výhradetail zápasu
02.05.19
3. kolo
vs. Julian Lenz6-4, 6-4 výhradetail zápasu
30.04.19
2. kolo
vs. Oriol Roca Batalla7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Francavilla Challenger - antuka
26.04.19
čtvrtfinále
vs. Maximilian Marterer4-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.04.19
3. kolo
vs. Pavel Kotov0-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
23.04.19
2. kolo
vs. Matteo Viola6-1, 6-2 výhradetail zápasu
<