ZÁPAS
20.10.19 | finále | Yasutaka Uchiyama | Steven Diez | 6-1, 6-3 | Ningboo Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yasutaka Uchiyama | Steven Diez | |
1. podání % | 31/50 (62%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/31 (84%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 9/17 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/42 (48%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkem | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yasutaka Uchiyama | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yasutaka Uchiyama | 5-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yasutaka Uchiyama vs. Steven Diez - Vzájemné zápasy
01.09.21 | 1. kolo | Yasutaka Uchiyama | Steven Diez | 4-6, 3-3, Steven Diez - skreč | detail zápasu | Mallorca Challenger | tvrdý |
20.10.19 | finále | Yasutaka Uchiyama | Steven Diez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Ningboo Challenger | tvrdý |
Yasutaka Uchiyama form & Steven Diez form
Yasutaka Uchiyama - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Dane Sweeny | 2-6, 1-3, - Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Matthew Hulme | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Alex Bolt | 7-67, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-1, - Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 semifinále | vs. Yuta Shimizu | - | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Li Tu | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusaku Sugaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 1-2, - Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Steven Diez - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu |