ZÁPAS
17.11.18 | 1. kolo kval. | Yannik Steinegger | Paul Valsecchi | 6-3, 6-79, 6-1 | Tunisia F41 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Švajčiarsko
11.09.00, 23 Let
33 866 $
11.09.00, 23 Let
33 866 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.08.97, 26 Let
16 033 $
20.08.97, 26 Let
16 033 $
Yannik Steinegger vs. Paul Valsecchi - Vzájemné zápasy
17.11.18 | 1. kolo kval. | Yannik Steinegger | Paul Valsecchi | 6-3, 6-79, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F41 | tvrdý |
Yannik Steinegger form & Paul Valsecchi form
Yannik Steinegger - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Paul Valsecchi - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |