Yannik Steinegger vs. Lasse Muscheites 01.07.2019

Yannik Steinegger vs. Lasse Muscheites 01.07.2019 - M15 Saarlouis - porovnání

ZÁPAS

01.07.191. kolo kval.Yannik Steinegger Lasse Muscheites 6-4, 7-5 Germany M15 Saarlouis antuka

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Yannik Steinegger
Švajčiarsko
11.09.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.04.96, 24 Let







Lasse Muscheites
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Yannik Steinegger vs. Lasse Muscheites - Vzájemné zápasy

01.07.191. kolo kval.Yannik SteineggerLasse Muscheites6-4, 7-5 detail zápasuGermany M15 Saarlouis antuka

Yannik Steinegger - poslední zápasy

All Lower - antuka
03.07.20
1. kolo
vs. Raphael Baltensperger4-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
01.07.20
1. kolo
vs. Luca Margaroli6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M15 Loule - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Marvin Moeller3-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Andre Rodeia6-76, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Gabriele Moghini6-0, 7-63 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Paulo Fernandes6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Marvin Moeller1-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Pedro Liborio6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M25 Trento - tvrdý I.
25.02.20
kvalifik.
vs. Giuseppe Tresca6-4, 3-6, 12-14 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Paolo Schiavone6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Benedict Kurz4-6, 2-6 prohradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Titouan Droguet6-3, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
28.01.20
1. kolo
vs. Christopher Heyman5-7, 7-65, 4-6 prohradetail zápasu
27.01.20
kvalifik.
vs. Hendrik Jebens6-75, 7-5, 10-5 výhradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Guillaume Majcher6-2, 6-0 výhradetail zápasu
France M15 Sarreguemines - koberec
19.11.19
1. kolo
vs. Thomas Laurent2-6, 6-4, 6-74 prohradetail zápasu
18.11.19
kvalifik.
vs. Lynn Max Kempen6-1, 6-1 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Marcus Mansson6-3, 6-4 výhradetail zápasu
France M15 Villers - tvrdý I.
13.11.19
1. kolo
vs. Jakub Paul2-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Tepmahc6-4, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
11.11.19
kvalifik.
vs. Herve Antchandie6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
31.10.19
2. kolo
vs. Manuel Guinard2-6, 2-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Simon Yitbarek4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Quentin Gueydan6-4, 6-4 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Artsiom Cherkasau7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
08.10.19
kvalifik.
vs. Justin Eleveld2-6, 1-6 prohradetail zápasu
France M15 Forbach - koberec
26.09.19
2. kolo
vs. Hugo Schott6-77, 2-6 prohradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
France M25+H Mulhouse - tvrdý I.
09.09.19
kvalifik.
vs. Hugo Schott4-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Sizya Ernest Kivanda7-5, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu

Lasse Muscheites - poslední zápasy

Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Buvaysar Gadamauri5-7, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.02.20
kvalifik.
vs. Mike Urbanija6-74, 4-6 prohradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Vojtech Vlkovsky6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
27.01.20
kvalifik.
vs. Stuart Parker6-1, 5-7, 9-11 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Dean Thurner6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
21.01.20
kvalifik.
vs. Stefan Seifert4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Jonas Trinker6-3, 7-5 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Tom Clavel6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Piotr Galus2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov0-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Mauro De Maio6-3, 7-67 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Samuel Paulovcak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Goran Markovic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
02.11.19
semifinále
vs. Vladimir Ivanov4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Daniil Glinka3-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Marius Ruzgas6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Roni Mikael Hietaranta6-4, 6-1 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Deney Wassermann4-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Jason Sormunen6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
08.10.19
kvalifik.
vs. Dominik Recek4-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Justin Schlageter6-4, 7-5 výhradetail zápasu
France M15 Forbach - koberec
25.09.19
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Julien De Cuyper7-63, 6-1 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Marchal6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Christopher Patzanovsky4-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Michal Marko6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. David Pichler6-73, 2-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Jim Walder6-3, 7-5 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Mark Simons6-1, 6-4 výhradetail zápasu
<