ZÁPAS
31.08.20 | 1. kolo kval. | Yannik Steinegger | Alexander Erler | 6-4, 6-3 | M15 Caslano | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Yannik Steinegger | Alexander Erler | |
1. podání % | 35/56 (63%) | 44/75 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/35 (71%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/75 (45%) | 19/56 (34%) |
Vyhrané body celkem | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yannik Steinegger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yannik Steinegger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yannik Steinegger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yannik Steinegger | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yannik Steinegger | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yannik Steinegger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yannik Steinegger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yannik Steinegger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yannik Steinegger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yannik Steinegger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Švajčiarsko
11.09.00, 23 Let
33 866 $
11.09.00, 23 Let
33 866 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Yannik Steinegger vs. Alexander Erler - Vzájemné zápasy
23.06.21 | 1. kolo | Alexander Erler | Yannik Steinegger | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Klosters | antuka |
09.03.21 | 1. kolo | Alexander Erler | Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Trimbach | koberec |
31.08.20 | 1. kolo kval. | Yannik Steinegger | Alexander Erler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Caslano | antuka |
Yannik Steinegger form & Alexander Erler form
Yannik Steinegger - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Alexander Erler - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |