ZÁPAS
15.10.17 | 2. kolo kval. | Yannick Vandenbulcke | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-0 | Ismaning Challenger | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Yannick Vandenbulcke | Matvey Khomentovskiy | |
1. podání % | 24/43 (56%) | 48/60 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/24 (63%) | 21/48 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/19 (79%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 33/60 (55%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkem | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yannick Vandenbulcke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yannick Vandenbulcke | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yannick Vandenbulcke | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yannick Vandenbulcke | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannick Vandenbulcke | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yannick Vandenbulcke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yannick Vandenbulcke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yannick Vandenbulcke | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yannick Vandenbulcke vs. Matvey Khomentovskiy - Vzájemné zápasy
15.10.17 | 2. kolo kval. | Yannick Vandenbulcke | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Ismaning Challenger | koberec |
Yannick Vandenbulcke form & Matvey Khomentovskiy form
Yannick Vandenbulcke - poslední zápasy
M25+H Arlon - antuka | ||||
29.06.19 semifinále | vs. Jeroen Vanneste | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
27.06.19 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Ronan Joncour | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Tristan Meraut | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.19 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Scheveningen Challenger - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Zhurbin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Belgium F3 - antuka | ||||
06.07.18 čtvrtfinále | vs. Omar Salman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.18 2. kolo | vs. Eduardo Dischinger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Arnaud Destrebecq | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Pascal Meis | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Germain Gigounon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
13.04.18 čtvrtfinále | vs. Attila Balazs | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.18 2. kolo | vs. Boy Westerhof | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.18 1. kolo | vs. Christian Lindell | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
25.03.18 finále | vs. Roberto Marcora | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.18 semifinále | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.18 čtvrtfinále | vs. Danylo Kalenichenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Alon Elia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.18 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
09.03.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.18 čtvrtfinále | vs. Yannai Barkai | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Matvey Khomentovskiy - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |