ZÁPAS
27.03.17 | 1. kolo kval. | Yannick Stephan Born | Themi Sitzoukis | 6-3, 6-4 | Egypt F11 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
12.01.94, 30 Let
12.01.94, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.10.96, 27 Let
16.10.96, 27 Let
Yannick Stephan Born vs. Themi Sitzoukis - Vzájemné zápasy
27.03.17 | 1. kolo kval. | Yannick Stephan Born | Themi Sitzoukis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Egypt F11 | tvrdý |
Yannick Stephan Born form & Themi Sitzoukis form
Yannick Stephan Born - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Edoardo Zanada | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Athanasios Spyropoulos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Clement Larriere | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Felix Morck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Mark Fynn | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F8 - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Kerim Han Bilgin | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Kirill Dmitriev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
16.01.17 2. kolo kval. | vs. Vincent Jaensch-Mueller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Garcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
09.01.17 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 7-61, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.17 2. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 5-5, Piotr Grynkowski - skreč | detail zápasu | |
09.01.17 kvalifik. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Patrick Nystroem | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Fabian Patrutescu | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Themi Sitzoukis - poslední zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Bosko Novakovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
Australia F4 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Alex Bulte | 0-6, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Leffler | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Marcus Solarz Hendriks | 3-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 0-3, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Jose Roda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F23 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F22 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Mohamed Aboulkassem | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Katzaros | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 5-7, 6-3, 2-5, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Croatia F10 - antuka | ||||
12.10.16 1. kolo | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 0-4, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Croatia F9 - antuka | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Zeljko Milovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F7 - antuka | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F6 - antuka | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F5 - antuka | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Leandro Portmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Centenari | 5-7, 6-73 | detail zápasu |