ZÁPAS
12.06.17 | 2. kolo kval. | Yankel Zemel | Gilad Tamar | 7-65, 6-2 | Israel F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
26.08.98, 25 Let
26.08.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.04.00, 23 Let
28.04.00, 23 Let
Yankel Zemel vs. Gilad Tamar - Vzájemné zápasy
14.10.18 | kvalifik. | Yankel Zemel | Gilad Tamar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
12.06.17 | 2. kolo kval. | Yankel Zemel | Gilad Tamar | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Israel F10 | tvrdý |
Yankel Zemel form & Gilad Tamar form
Yankel Zemel - poslední zápasy
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-2, - Yankel Zemel - skreč | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Niv Zuckerman | 6-75, 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Yoni Bidny | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Colin Markes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zheng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Victor Lilov | 1-6, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.21 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Raphael Lambling | 4-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexis Musialek | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.21 2. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.21 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu |
Gilad Tamar - poslední zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detail zápasu |