ZÁPAS
30.10.17 | 2. kolo kval. | Yanik Kaelin | Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-2 | Tunisia F33 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švajčiarsko
17.02.97, 27 Let
17.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.06.93, 30 Let
28.06.93, 30 Let
Yanik Kaelin vs. Sergey Dorozhkin - Vzájemné zápasy
30.10.17 | 2. kolo kval. | Yanik Kaelin | Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F33 | antuka |
Yanik Kaelin form & Sergey Dorozhkin form
Yanik Kaelin - poslední zápasy
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Marc Monclus Matamala | 2-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oberentfelden - koberec | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Qatar F6 - tvrdý | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Frigerio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Qatar F5 - tvrdý | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Mirko Cutuli | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Karen Khachatryan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Qatar F4 - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kuwait F3 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kuwait F2 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kuwait F1 - tvrdý | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Omar Alawadhi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F21 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F20 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Andre Rodeia | 7-5, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Portugal F19 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Switzerland F5 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Poplawski | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
23.06.18 2. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Storjohann | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Sergey Dorozhkin - poslední zápasy
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Besir Durguti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.12.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Ahmed Chaudary | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Kirill Yarmoshuk | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Parada | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Alan Bzarov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Agustin Santalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Andrija Stoskovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |