ZÁPAS
01.07.19 | 1. kolo kval. | Yan Sabanin | Aydan Gomez Osorio | 6-2, 6-1 | M15 Den | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
0
10.06.99, 24 Let
10.06.99, 24 Let
Yan Sabanin vs. Aydan Gomez Osorio - Vzájemné zápasy
01.07.19 | 1. kolo kval. | Yan Sabanin | Aydan Gomez Osorio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Den | antuka |
Yan Sabanin form & Aydan Gomez Osorio form
Yan Sabanin - poslední zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Aydan Gomez Osorio - poslední zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. William Hsieh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bryan Hernandez Cortes | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Timo De Visser | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Verbeek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mark Wallner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Bettini | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
09.03.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 4-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Roy Stepanov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Moberg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gosse Panagoulopoulos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Rowland Phillips | 7-64, 1-6, 3-10 | detail zápasu |