ZÁPAS
04.03.18 | 2. kolo | Yan Bondarevskiy | Pedro Vives Marcos | 3-6, 6-1, 10-3 | Portugal F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yan Bondarevskiy | Pedro Vives Marcos | |
1. podání % | 38/49 (78%) | 24/50 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/38 (68%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/11 (27%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/50 (52%) | 20/49 (41%) |
Vyhrané body celkem | 55/99 (56%) | 44/99 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Yan Bondarevskiy | 1-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Yan Bondarevskiy | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yan Bondarevskiy | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bondarevskiy | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Yan Bondarevskiy | 3-5 | |
3-6 |
2 | ||
Yan Bondarevskiy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 1-0 | |
Yan Bondarevskiy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Yan Bondarevskiy | 4-1 | |
0-0, 40-30 | ||
5-1 | Pedro Vives Marcos | |
6-1 |
3 | ||
0-0 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 7-1, 7-2, 8-2, 9-2, 9-3 | ||
10-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yan Bondarevskiy vs. Pedro Vives Marcos - Vzájemné zápasy
04.03.18 | 2. kolo | Yan Bondarevskiy | Pedro Vives Marcos | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | Portugal F2 | tvrdý |
Yan Bondarevskiy form & Pedro Vives Marcos form
Yan Bondarevskiy - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Pedro Vives Marcos - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 0-3, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-4, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 3-6, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
24.06.23 finále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Fajing Sun | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-75, 4-6 | detail zápasu |