Yan Bondarevskiy vs. Frane Nincevic 08.03.2020

Yan Bondarevskiy vs. Frane Nincevic 08.03.2020 - M15 Porec - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Yan Bondarevskiy Frane Nincevic 6-0, 6-0 Croatia M15 Porec antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Yan BondarevskiyFrane Nincevic
1. podání %22/29 (76%)23/36 (64%)
Vyhrané body z 1.podání20/22 (91%)8/23 (35%)
Vyhrané body z 2.podání4/7 (57%)2/13 (15%)
Vyhrané body z returnu26/36 (72%)5/29 (17%)
Vyhrané body celkem50/65 (77%)15/65 (23%)
Dvojchyby21
Esa10

STATISTIKY ZÁPASU

1
Yan Bondarevskiy Yan Bondarevskiy podáva3-0
0-0, 15-0, 40-30
4-0Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Yan Bondarevskiy Yan Bondarevskiy podáva5-0
0-0, 15-0
6-0
2
0-0Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Yan Bondarevskiy Yan Bondarevskiy podáva1-0
0-0
2-0Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
Yan Bondarevskiy Yan Bondarevskiy podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
4-0Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 30-0
6-0

Yan Bondarevskiy
Rusko
17.03.00, 20 Let




643
34
21 899 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
17.06.99, 20 Let







Frane Nincevic
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Yan Bondarevskiy vs. Frane Nincevic - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Yan BondarevskiyFrane Nincevic6-0, 6-0 detail zápasuCroatia M15 Porec antuka

Yan Bondarevskiy - poslední zápasy

Croatia M15 Porec - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Peter Fajta4-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Marino Jakic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Frane Nincevic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Pavel Verbin0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Oleksii Krutykh3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
13.12.19
čtvrtfinále
vs. Skander Mansouri5-7, 1-6 prohradetail zápasu
12.12.19
2. kolo
vs. Mousa Alkotop6-1, 6-3 výhradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Anis Ghorbel7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
03.12.19
1. kolo
vs. Evgeny Tyurnev1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
28.11.19
2. kolo
vs. Kai Wehnelt2-6, 7-66, 2-6 prohradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Nicolas Tepmahc6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Spain M15 Nules - antuka
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Georgii Kravchenko2-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Carlos Sanchez Jover6-1, 7-65 výhradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. David Jorda Sanchis6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Maxime Chazal1-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Alexandros Skorilas6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Alexandar Lazarov6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric7-62, 3-6, 6-75 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Giacomo Dambrosi6-73, 6-4, 6-73 prohradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Gianmarco Ferrari6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
04.08.19
finále
vs. Alexander Donski6-4, 6-0 výhradetail zápasu
03.08.19
semifinále
vs. Kristjan Tamm6-2, 6-1 výhradetail zápasu
02.08.19
čtvrtfinále
vs. Djurabeck Karimov1-6, 7-5, Djurabeck Karimov - skrečvýhradetail zápasu
01.08.19
2. kolo
vs. Leonid Sheyngezikht6-4, 6-1 výhradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Lukas Hellum Lilleengen6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
25.07.19
2. kolo
vs. Nikita Mashtakov6-1, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Sagadat Ayap6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
20.07.19
semifinále
vs. David Poljak6-75, 5-7 prohradetail zápasu
19.07.19
čtvrtfinále
vs. Saida'Lo Saidkarimov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.07.19
2. kolo
vs. Jordan Hasson6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Frane Nincevic - poslední zápasy

Croatia M15 Porec - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Yan Bondarevskiy0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Simon Beaupain6-2, 5-7, 1-10 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg6-2, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Ilias Zimmermann6-73, 2-6 prohradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Tom Evans6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg6-1, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Samuel Vincent Ruggeri6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Milen Ianakiev3-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Lebedev4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
13.11.19
1. kolo
vs. Mark Whitehouse1-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Tomas Liska3-6, 6-2, 6-10 prohradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
29.10.19
kvalifik.
vs. Federico Arnaboldi4-6, 6-0, 6-10 prohradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Robert Rumler3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Mesa Mei3-6, 6-0, 7-10 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Sreten Spasic6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Austria M25 Vogau - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Moritz Thiem4-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Daniil Gusev6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Joerg Poglitsch6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Alen Rogic Hadzalic3-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Igor Shrolik6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Austria M15 Wels - antuka
22.07.19
kvalifik.
vs. Petr Michnev3-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Aziz Kijametovic7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
02.07.19
kvalifik.
vs. Bogdan Pavel3-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Shunsuke Wakita0-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
Belgium M25+H Arlon - antuka
25.06.19
kvalifik.
vs. Andrea Guerrieri6-71, 1-6 prohradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Loic Cloes3-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak - antuka
31.05.19
2. kolo
vs. Nik Razborsek3-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.05.19
1. kolo
vs. Duje Kekez4-6, 7-62, 6-4 výhradetail zápasu
<