ZÁPAS
02.06.19 | finále | Yan Bai | Yecong He | 6-3, 6-2 | M25 Luzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bai | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bai | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-3 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yan Bai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bai | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bai | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yan Bai vs. Yecong He - Vzájemné zápasy
02.06.19 | finále | Yan Bai | Yecong He | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Luzhou | tvrdý |
11.03.18 | 1. kolo kval. | Yan Bai | Yecong He | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Shenzhen Challenger | tvrdý |
Yan Bai form & Yecong He form
Yan Bai - poslední zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Ryotaro Taguchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Linang Xiao | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, - Yan Bai - skreč | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 4-0, Kalin Ivanovski - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Andrew Fenty | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu |
Yecong He - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
22.10.19 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Fabien Reboul | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Di Wu | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Koepfer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
10.09.19 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
04.09.19 2. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Sheil Kotecha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Ye Cong Mo | 4-6, - Yecong He - skreč | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Rhett Purcell | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
02.06.19 finále | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.19 semifinále | vs. Zihao Xia | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.19 čtvrtfinále | vs. Xin Gao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Pak Long Yeung | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Hao Wu | 7-61, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Luan - tvrdý | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Xin Gao | 7-5, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Tianjia Guo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |